logo

Festiwal w Pizza Hut - płacisz 26,95 zł i jesz ile chcesz!

03sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Festiwal Pizzy 2017 w Pizza Hut rozpoczęty! Aż do 27 lutego nikt nie będzie Wam wypominał zjedzonych kawałków pizzy :-) A jakie pyszności na Was czekają? Sami zobaczcie!

Reklama

UWAGA: informacje o tegorocznej edycji festiwalu znajdziecie w naszym artykule: Festiwal Pizzy w Pizza Hut 2018

Kalendarze i długopisy w dłoń! Najwyższy czas zapisać sobie termin obowiązywania Festiwalu Pizzy w Pizza Hut. 02.01-26.02 to czas bardzo ważny dla każdego głodomora i miłośnika włoskiego przysmaku. A takich chyba jest sporo wśród naszych czytelników? :-)

Festiwal Pizzy 2017

Festiwal Pizzy w Pizza Hut

W 8 tygodni dookoła świata? Taka podróż jest możliwa z Pizza Hut! Co 2 tygodnie do woli będziecie mogli zajadać się nowymi smakami w ramach Festiwalu Pizzy:

  • Smaki Ameryki (03.01-16.01): Manhattan, Mexico Cziko i California Dream
  • Smaki Polski (17.01-30.01): Wiejska, Góralska i Mazurska
  • Smaki Azji (31.01-13.02): Tajski Ogród, Cud Bollywood i Istambuł
  • Smaki Śródziemnomorskie (14.02-27.02): Viva Espania, El Greco, Bella Italia

Wszystko za jedyne 26,95 zł (dla jednej osoby, bez napoju) lub 33,95 zł (dla jednej osoby z wielką dolewką). Cena jest dokładnie taka sama, jak w zeszłym roku i wydaje nam się, że jedzenie bez końca za 26,95 zł to chyba dobra okazja :-)

Ale, ale... jest tylko jeden mały mankament. Niestety nie możecie wybrać smaku pizzy i rodzaju ciasta. Kelner przynosi Wam kawałki, tyle, ile tylko zdołacie zjeść, a Wy smacznie wcinacie. Albo... prosicie grzecznie kelnera o inny kawałek i jak tylko kolejny smak pojawi się na sali, kelner przyniesie Wam inną propozycję :-) Po więcej szczegółów zaglądajcie do REGULAMINU.

Apetyt na więcej?

Pizza Hut kupon na pizzę

Jesteśmy pewni, że część z Was odwiedzi Festiwal Pizzy nie tylko jeden raz! Ale wystarczy, że wpadniecie do restauracji 4 razy w czasie festiwalu, a otrzymacie prezent. Jaki? Oczywiście kupon na jeszcze jedną pizzę! :-) Możecie sobie postanowić, że za każdym razem, kiedy będzie obowiązywał nowy smak, odwiedzicie Pizza Hut, spróbujecie czegoś innego, a potem skorzystacie z kuponu na kolejną pizzę. Możecie również tak po prostu wpaść do Pizza Hut i wybrać coś ze stałej oferty. Na pewno macie swoje ulubione pozycje w menu! :-)

Gdzie szukać kuponów na jedzenie?

Może trudno będzie niektórym w to uwierzyć, ale jednak nie wszyscy przepadają za pizzą. Jeżeli wejdziecie na stronę GoDealla.pl to znajdziecie tam nie tylko zniżki na pizzę, ale również do restauracji na ekskluzywne kolacje. Polskie smaki, kuchnia gruzińska, grecka czy włoska? To wyboru, do koloru!

Poza tym, jeżeli jesteście głodni, możecie również skorzystać z gotowych propozycji zniżek.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close