logo

Festiwal Sushi na Grouponie! Kupuj taniej i zgarnij bon do restauracji

29sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Lubisz sushi? To promocja idealna dla Ciebie! Nie dość, że Groupon oferuje w niej rabaty do 70% na to japońskie danie, to jeszcze daje możliwość wygrania zestawu sushi składającego się z... 1001 kawałków!

Miłośnicy sushi wiedzą, że ten smakołyk potrafi być bardzo drogi, zwłaszcza w renomowanych restauracjach. Poprzez swoją akcję "Festiwal Sushi" Groupon udowadnia, że wysoka cena za to japońskie danie nie musi być regułą.

Od 28 stycznia trwa pierwsza edycja Festiwalu Sushi.  Przez blisko 10 dni (do 8 lutego 2015 roku) w zakładce "Twoje miasto" na Grouponie będzie widoczny baner informujący o akcji.

Po kliknięciu w grafikę pojawi się strona, na której wyświetlą się wszystkie oferty sushi z naszego miasta. Są to specjalnie przygotowane na Festiwal Sushi propozycje, w których znane restauracje dają duże upusty na swoje dania. W przypadku np. Poznania, wszystkie oferty obejmują zniżki 50% i więcej - jest to więc doskonała okazja, na zjedzenie przepysznego sushi za naprawdę nieduże pieniądze.

Konkurs z sushi w roli głównej

Specjalne rabaty na zestawy sushi to jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekają na fanów japońskiej kuchni podczas Festiwalu Sushi. Przygotowano również konkurs, w którym wygrać można 10 kuponów o wartości 100 zł do wydania na sushi w portalu Groupon oraz 1 nagrodę głowną w postaci zestawu sushi składającego się z 1001 kawałków!

Co trzeba zrobić, aby wygrać? Groupon udostępnił specjalną ofertę konkursową, którą trzeba kupić, by wziąć udział w konkursie. Oferta ta jest bezpłatna, a główną nagrodę wygrywa ten, kto kupi ją jako 1001 osoba. Każdy użytkownik może nabyć ofertę maksymalnie 10 razy - to zwiększy szansę na wygraną. Dodatkowo, co 100. osoba, która pobierze kupon, otrzyma voucher na 100 zł do zrealizowania na sushi w swoim mieście.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close