logo

Festiwal polskich alkoholi w Biedronce

30cze 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Wraz z rozpoczęciem lata Biedronka stawia na polskie alkohole. Już teraz możemy znaleźć na sklepowych półkach w marketach kilka rodzajów polskiego cydru, nalewek, likierów oraz smakowych wódek.

Chyba nikt nie spodziewał się, że lipiec w Biedronce będzie wsparciem dla polskich producentów alkoholu. To nie tylko uciecha dla samych przedsiębiorców, ale przede wszystkim dla klientów, którzy będą mogli zakupić rodzime "trunki" we wszystkich oddziałach Biedronki. Akcją będziemy mogli cieszyć się do 19 lipca 2015 r. (bądź do wcześniejszego wyczerpania zapasów), dlatego warto wybrać się do Biedronki już dziś i zainwestować w nowe, nie wszystkim znane smaki.

Polski cydr

Oferta Biedronki wywołała pozytywne zaskoczenie u wszystkich fanów popularnego od kilku lat alkoholowego napoju jabłkowego - cydru. Niektóre z tych lekkich napojów były dotychczas dostępne wyłącznie w najlepszych restauracjach, pubach oraz klubach, jednak nie teraz! Biedronka wpływa na coraz liczniejsze poznawanie tego niskoprocentowego napoju alkoholowego. Oczywiście nie zabraknie na półkach Biedronki znanego wszystkim Cydru Lubelskiego, który zaraz obok unikalnego Dzikiego Polskiego Cydru będzie się zapewne cieszył największą popularnością. Tuż przy tych dwóch gigantach pojawiają się kolejni: app! Cydr, Cydr Desire, Rajski Cydr.

(źródło: materiały prasowe)

Klienci będą mogli kupować także inne polskie alkohole. Które z nich będziesz chciał spróbować? Na półkach czeka już Żubrówka, wódka Pan Tadeusz, likier Krupnik, miód pitny Castelo, nalewka Sama Natura i wiele więcej. Nie samymi napojami człowiek żyje, także już teraz sprawdź aktualne promocje na pyszne jedzenie, do którego z pewnością będą pasować wyżej wymienione alkohole!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close