logo

Festiwal Pizzy w Pizza Hut 2019

02sty 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Festiwal Pizzy powraca! Jeśli z niecierpliwością czekaliście na wieści o kolejnej edycji, aż do 26 lutego będziecie mogli jeść do woli swoją ulubioną pizzę w Pizza Hut bez ograniczeń. Jak wziąć udział w Festiwalu Pizzy?

Reklama

Mamy nadzieję, że przejedzenie poświąteczne już Wam minęło, ponieważ w Pizza Hut rozpoczął się właśnie słynny Festiwal Pizzy! Podczas tegorocznej edycji 2019 aż do 4 marca będziecie mogli do woli próbować swoje ulubione kawałki pizzy bez ograniczeń! Jak to działa?

Festiwal Pizzy 2019 - płacisz raz, jesz ile chcesz!

Jak działa Festiwal Pizzy w Pizza Hut? Odwiedzacie jedną z restauracji Pizza Hut z obsługą kelnerską, zamawiacie Festiwal Pizzy i jecie tak dużo, ile tylko zdołacie zmieścić aż do momentu opłacenia zamówienia. A płacicie stałą kwotę tylko raz i w ramach niej możecie próbować różnych kawałków pizzy w rozmaitych smakach bez ograniczeń!


 

Ile kosztuje Festiwal Pizzy?

  • dla jednej osoby - 29,99 zł
  • dla jednej osoby z wielką dolewką - 36,99 zł (dostępny jeden rodzaj napoju spośród następujących: Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7up lub lemionada klasyczna i herbata mrożona klasyczna)
  • fesitwalowe smaki: zamów jeden, każdy kolejny dostaniesz 50% taniej

W ramach podanej ceny otrzymujecie zaproponowane przez kelnera kawałki pizzy (ale nie macie możliwości samodzielnego wyboru smaku oraz rodzaju ciasta). Jeśli dany kawałek zaproponowany przez kelnera nie przypadnie Wam do gustu, musicie poczekać, aż na sali pojawi się inny smak i kelner zaproponuje coś nowego. A wtedy przed Wami już tylko najlepsze, czyli... jedzenie!

Oprócz pizz dostępnych w menu Pizza Hut przez cały rok, w trakcie trwania Festiwalu Pizzy spróbować będzie można także 3 specjalnie stworzonych smaków: Uczta Barbarzyńcy, Hiszpański Łotr i Król Kebabów.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia?

Coś na to poradzimy! Jeśli Festiwal Pizzy w Pizza Hut Wam nie wystarczy, mamy dla Was jeszcze mnóstwo kuponów rabatowych na pyszne jedzenie, nie tylko dla miłośników pizzy!

Dzięki zniżkom możecie zasmakować potraw z różnych części świata w naprawdę niskich cenach. Jeszcze więcej kuponów, dzięki którym dobrze zjecie, znajdziecie poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close