logo

Festiwal Pizzy w Pizza Hut 2018

03sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Festiwal Pizzy powraca! Jeśli z niecierpliwością czekaliście na wieści o kolejnej edycji, aż do 26 lutego będziecie mogli jeść do woli swoją ulubioną pizzę w Pizza Hut bez ograniczeń. Jak wziąć udział w Festiwalu Pizzy?

Reklama

Mamy nadzieję, że przejedzenie poświąteczne już Wam minęło, ponieważ w Pizza Hut rozpoczął się właśnie słynny Festiwal Pizzy! Podczas tegorocznej edycji 2018 aż do 26 lutego będziecie mogli do woli próbować swoje ulubione kawałki pizzy bez ograniczeń! Jak to działa?

Festiwal Pizzy 2018 - płacisz raz, jesz ile chcesz

Festiwal Pizzy Pizza Hut 2018

Jak działa Festiwal Pizzy w Pizza Hut? Odwiedzacie jedną z restauracji Pizza Hut z obsługą kelnerską, zamawiacie Festiwal Pizzy i jecie tak dużo, ile tylko zdołacie zmieścić aż do momentu opłacenia zamówienia. A płacicie stałą kwotę tylko raz i w ramach niej możecie próbować różnych kawałków pizzy w rozmaitych smakach bez ograniczeń! :-)

 

Ile kosztuje Festiwal Pizzy?

  • dla jednej osoby - 27,95 zł
  • dla jednej osoby z wielką dolewką - 34,95 zł
  • zestaw 3 sosów - 4,95 zł
  • zestaw 5 sosów - 7,95 zł

W ramach podanej ceny otrzymujecie zaproponowane przez kelnera kawałki pizzy (ale nie macie możliwości samodzielnego wyboru smaku oraz rodzaju ciasta). Jeśli dany kawałek zaproponowany przez kelnera nie przypadnie Wam do gustu, musicie poczekać, aż na sali pojawi się inny smak i kelner zaproponuje coś nowego. A wtedy przed Wami już tylko najlepsze, czyli... jedzenie! :-)

W ramach promocji dostępne są wszystkie smaki pizzy z regularnego menu z wyłączeniem smaku Margherita i pizzy na cieście z serem w brzegach. Szczegółowy regulamin Festiwalu Pizzy w Pizza Hut jest dostępny na stronie internetowej tegorocznej edycji.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia?

Coś na to poradzimy! Jeśli Festiwal Pizzy w Pizza Hut Wam nie wystarczy, mamy dla Was jeszcze mnóstwo kuponów rabatowych na pyszne jedzenie, nie tylko dla miłośników pizzy!

kupony rabatowe na jedzenie

Dzięki zniżkom możecie zasmakować potraw z różnych części świata w naprawdę niskich cenach. Jeszcze więcej kuponów, dzięki którym dobrze zjecie, znajdziecie poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close