logo

Festiwal Pizzy Hut 2016 i kupon na Wielką Dolewkę

05sty 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Wszyscy zastanawiają się kiedy rozpoczyna się Festiwal Pizzy HUT w 2016 roku i jakie ceny będą obowiązywać podczas tego "święta" dla głodomorów ;-) Dowiedzieliśmy się dla Was kilku istotnych faktów, a ponadto znaleźliśmy sposób na zgarnięcie kuponu na Wielką Dolewkę!

Reklama

Aktualizacja! Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami dotyczącymi Festiwalu Pizzy w Pizza Hut 2018 -> kliknij TUTAJ.

05.01.-29.02.2015 - to właśnie magiczna data dla wszystkich miłośników pizzy. W tych dniach w pizzeriach Pizza Hut odbędzie się długo wyczekiwany Festiwal Pizzy. Sama marka reklamuje się tylko w nielicznych kanałach komunikacji, na ich fanpage'u na Facebooku póki co nie znaleźliśmy żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

Aktualizacja: po godz. 10:00 Pizza Hut na stronie na Facebooku zaktualizowała zdjęcie w tle, na którym widnieje data Festiwalu Pizzy.

Festiwal Pizzy 2016

Festiwal Pizzy w popularnych pizzeriach polega na tym, że płacicie pewną kwotę za usługę, a w ramach tej oferty macie możliwość zjedzenia tyle pizzy, ile tylko macie ochotę. Jest jedno "ale". Nie możecie wybrać smaku pizzy. Danie podawane jest w kawałkach przez kelnera. Takim sposobem w poprzednich edycjach uczestnicy Festiwalu Pizzy mogli spróbować pizzy Farmerskiej, Mozzarella, Pepperoni, Uczta Serowa, Prosciutto e rucola, Carbonara, Pollo con Funghi i wiele, wiele innych.

Jeżeli zaproponowana przez kelnera pizza nie będzie Ci odpowiadać, możesz poprosić o kolejny kawałek! Fantastycznie, prawda? ;-) Z nieoficjalnych informacji wiemy, że oferta Festiwal Pizzy w 2016 roku kosztuje 26,95 zł, a z dolewką prawdopodobnie 33 zł. To drożej, niż w zeszłym roku, ale nadal korzystnie!

Dolewka GRATIS

Co zrobić, żeby zaoszczędzić? Można wygrać kupon na dolewkę dla min. 4 osób.

  1. Wejdź na www.festiwalpizzy.pl
  2. Wybierz dowolny kawałek pizzy i kliknij opcję "JEDZ"
  3. Zjedz pizzę za pomocą kursora
  4. Wypełnij formularz zgłoszeniowy
  5. Odbierz kupon na Wielką Dolewkę

Konkurs trwa od 5 stycznia do 17 lutego, natomiast wygrany kupon można wykorzystać do końca Festiwalu Pizzy, czyli do 29 lutego 2016 r. Dolewka jest realizowana, jeśli do restauracji przyjdą minimum 4 osoby i zakupią ofertę "Festiwal Pizzy". Kupon może być okazany kelnerowi w formie drukowanej lub elektronicznej. Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ. Jeśli chcecie być na bieżąco także z innymi promocjami na jedzenie, sprawdźcie nasze zestawienie:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close