logo

Festiwal kulinarny Virgin Mobile: trzy dania za 39 zł

18lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Trzydaniowa kolacja w ekskluzywnej restauracji za 39 zł? To możliwe! Virgin Mobile organizuje festiwal kulinarny Apetyt na miasto. Wykup festiwalony voucher i poczuj się jak zawodowy koneser smaku.

Reklama

20-29 listopada 2015 roku to wyjątkowa data dla miłośników dobrego smaku. Odwiedzanie ekskluzywnych restauracji jest zazwyczaj kosztowne, jednak festiwal kulinarny Apetyt na miasto, organizowany przez Virgin Mobile, pozwoli zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy.

Apetyt na...zniżkę

Festiwal kulinarny Apetyt na miasto to wydarzenie, które ma na celu zachęcenie do jedzenia w restauracjach oraz aktywnego spędzania czasu w mieście. W akcji biorą udział najlepsze restauracje z największych polskich miast oraz rejonów. Podczas tego kulinarnego festiwalu będzie można skosztować wyjątkowych dań, w naprawdę przystępnych cenach. Wystarczy wykupić voucher za 39 zł, który obowiązuje na trzy dania w wybranej restauracji. Co powiecie na taki zestaw? :-)

(źródło: Virgin Mobile Apetyt na miasto FB)

Jak wziąć udział w festiwalu kulinarnym?

  • Wejdź na stronę apetytnamiasto.pl
  • Wybierz miasto, a następnie restaurację, datę i godzinę
  • Dokonaj płatności online
  • Odbierz potwierdzenie rezerwacji

Każda rezerwacja ma określony czas: 1,5h. Przed wybraniem rezerwacji można przeglądać jej menu, sprawdzić lokalizację, a także przeczytać kilka słów o niej. Wybraliśmy festiwalowe menu, które być może Was zainteresuje:

  1. Krem rozmarynowo-ziemniaczany
  2. Pieczona czerwona kapusta, podawana na puddingu z pomarańczowych buraków, z dodatkiem koziego sera, prażonych pestek oraz nutą kuminu
  3. Deser mango

(źródło: apetytnamiasto.pl)

Wygląda przepysznie, ciekawe czy smakuje tak samo! Warto przekonać się o tym samemu. Macie aż 9 dni na skorzystanie z festiwalu. Którą lokalizację wybierzecie?

Na widok tych wykwintnych dań trochę zgłodnieliśmy, a Wy? ;-) Wróćmy zatem do przyziemnych spraw, sprawdźcie aktualne zniżki w sklepach spożywczych. Może dzięki produktom kupionym w tych sklepach sami będziecie mogli stworzyć tak oryginalne danie?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close