logo

Festiwal Darmowej Dostawy z Paczkomatami

25sie 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Zakupy z odbiorem w Paczkomacie są jedną z najtańszych opcji dostawy towaru. Teraz koszty wysyłki do tego typu punktów można dodatkowo obniżyć. I to do zera!

Każdy, kto kupuje w Sieci wie, że to, ile przyjdzie nam zapłacić za dostawę produktów często jest decydującym aspektem przy wybiorze sklepu, z którego skorzystamy. Nikt nie lubi przepłacać, więc jeśli sklepy mają w swojej ofercie ten sam towar w podobnej cenie, prawdopodobnie większość z nas zdecyduje się na transakcję w tym, który oferuje dostawę za darmo lub za kilka złotych. Chęć poszukiwania opcji na przesyłkę za free widać także podczas akcji promocyjnych, w których internetowi sprzedawcy udostepniają kody dające taką możliwość - cieszą się one bowiem nieustającym zainteresowaniem kupujących. Opisywany dziś przez nas Festiwal Darmowej Dostawy jest kolejną okazją do zaoszczędzenia na przesyłce. Akcja organizowana jest przez InPost, MasterCard i Maestro. Robiąc zakupy w sklepach objętych promocją i płacąc za nie przy odbiorze, używając kart MasterCard i Maestro właśnie, nie zapłacimy za dostawę zamówionego towaru ani grosza.

Jak skorzystać?

Skorzystanie z promocji jest bardzo proste. W trakcie składania zamówienia w sklepach internetowych, które uczestniczą w Festiwalu Darmowej Dostawy (ich listę znajdziecie w dalszej części tekstu), należy wybrać opcję płatność za pobraniem oraz dostawa do Paczkomatów InPost. Kiedy już zostaniemy poinformowani o tym, że nasza przesyłka czeka na nas w wybranym punkcie i wybierzemy się po jej odbiór, należy zapłacić za towar. Aby aktywować promocję trzeba to zrobić używając karty płatniczej MasterCard, płacąc w Paczkomacie. Można również zapłacić w Internecie, używając MasterPass lub inny sposób e-płatności. I to wszystko: poprawna realizacja powyższych kroków gwarantuje Ci oszczędność na dostawie ;-)

Festiwal Darmowej Dostawy InPost

Sklepy biorące udział w akcji:

Promocja ważna jest do wyczerpania limitu darmowych paczek.

Za mało?

Opisywana akcja ma jedną wadę: bierze w niej udział mało sklepów. To jednak nie oznacza, że chcąc zrobić zakupy w e-sklepie, którego nie ma na powyższej liście, będziecie musieli przepłacać za dostawę. Wciąż macie szansę nic nie zapłacić. Sprawdźcie, czy interesujący Was sklep znajduje się na naszej liście tych, które oferują zawsze darmową dostawę.

Jeżeli i tu go nie ma, sprawdźcie czasowe okazje, które wklejamy poniżej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close