logo

Ferie w wielkim mieście - najciekawsze propozycje

23sty 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Luiza Sadowska

2

Uczniowie z 4 województw mogą już cieszyć się swobodą, jaką daje im chwila wytchnienia od szkoły. Ich rówieśnicy z pozostałych regionów Polski niebawem dołączą do tego grona. Jednak nie każde dziecko może wyjechać w tym czasie np. na narty. Co w takim razie robić przez 2 tygodnie w mieście, aby się nie zanudzić?

Oto kilka propozycji jakie pozowlą dzieciom na beztroskie chwile w czasie ferii zimowych:

Zima atakuje miasto

Warszawa
W góry daleko, a chciałbyś spróbować swoich sił w narciarstwie bądź snowboardzie? Nic prostszego! Już za 59zl możesz przez 2 godziny pouczyć się pod okiem profesjonalnego instruktora. Jeżeli wolisz jazdę na tzw. jabłuszku, albo po prostu nie kręca Cię narty - sprawdź inne dostępne sporty w mieście.Poznań
Dla tych którzy od dawna chcą odkurzyć swoje łyżwy, lodowisko Bogdanka przygotowało specjalne promocje. Za 5zł możesz poszaleć na lodowisku! Jeżeli jesteś zwolennikiem zabawy na śniegu - sprawdź ofertę Malta Ski, gdzie za 14.99zł możesz sprawdzić swoje narciarskie umiejętności. Nie lubisz jeździć na łyżwach, ale pasjonują Cię inne aktywności? Zobacz ofertę rekreacji dla Poznania.

Wrocław
Stolica Dolnego Śląska nie posiada własnych stoków narciarskich. Powód jest prosty - tylko godzinę drogi od centrum miasta znajdują się dobrze przystosowane stoki, które przyciągają turystów i zimowych zapaleńców z tej części Polski oraz Czech. Nie oznacza to, że we Wrocławiu można się nudzić!
Zamiast leniuchować, lepiej wybrać się na fitness albo zumbę. Świetna zabawa połączona z ruchem, to rozrywka dla ciała i umysłu. Karnet na fitness lub zumbę można kupić już za 59zł.Jeżeli zaś chcecie wykorzystać ten czas na naukę czegoś nowego (ale nie chemii, fizyki, czy historii), to może tenis? Lekcje gry w tenisa rozpoczęte w lutym pomogą Wam zabłyszczeć na korcie w pełnym sezonie! Taka przyjemność już od 70zł w FitTenis.

Kraków
Z racji bliskiego sąsiedztwa najpiękniejszych gór - Tatr, miasto oferuje o wiele więcej niż tylko stoki narciarskie. Przede wszystkim stawia na  gry zespołowe! Opcja idealna dla tych, którzy zostali w mieście razem ze swoimi przyjaciółmi. Trójmiasto
Dzieciom znane gównie dzięki gofrom, babkom z piasku i pluskania się w wodzie. Co zrobić, gdy na ulicach leży śnieg, zimny wiatr mierzwi wlosy a zamiast piaskowych zamków można jedynie zbudowac bałwana?
Opcji jest wiele. Od gokartów - przejazdy dostępne już od 39,99zł do jazdy konnej z możliwością jazdy w terenie. Kto nigdy nie marzył o galopowaniu po plaży?!


Zanurz się w wodzie

Każde z miast ma przynajmniej jedną krytą pływalnię. Nie ma nic lepszego od sportów wodnych, gdy na zewnątrz panuje mróz, a do gór nam daleko.
W Warszawie możesz w cenie karnetu za 75,99zł wejść również na saunę. Również Wrocławianie mogą skorzystać z podobnej oferty. W Poznaniu dzieci mogą oswoić się z wodą albo nauczyć się pływać za 59zł. Dla Krakowiaków specjalną ofertę przygotowały Termy Krakowskie - tylko 45,99zł aby zamienić się w syrenę. 
Dzieci i młodzież z Trójmiasta, pomimo całorocznego dostępu do morza, w zimie ma powody do narzekania na temperaturę wody (nie dotyczy morsów). Dla wszystkich spragnionych wodnych zabaw przygotowany jest karnet obejmujący wejścia na basen, saunę i siłownię od 99zł.


Jesteś z innego miasta? Nic nie szkodzi, dla Ciebie też mamy coś specjalnego! Wejdź na GoDealla.pl, gdzie możesz znaleźć oferty z Twojej okolicy. 

Zmieniłeś plany i nie chcesz zostać w mieście? Mamy wiele interesujących wyjazdów, niezależnie od tego czy chcesz wyjechać w góry, czy zrelaksować się w spa.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close