logo

Ferie w Poznaniu: kupony rabatowe na zimowe szaleństwo w mieście

30sty 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

0

Uczniowie z Wielkopolski mogą zacząć się już cieszyć: teraz kolej na nich! Szczęśliwcy, którzy wybrali ferie poza domem, już za kilka dni ruszą tłumnie na stoki Polski i Europy. Inni pojadą na zimowiska, a jeszcze inni odwiedzą rodzinę w innym mieście. Co jednak z tymi, którzy zostaną w Poznaniu? Wybraliśmy kilka ofert zakupów grupowych, dzięki którym o nudzie nie ma mowy!

Śliska sprawa

Narty i snowboard to nie jedyne sporty, których uprawianie zimą powoduje wzrost adrenaliny i ogólnej kondycji. Powszechnie znanym i lubianym w naszym kraju sportem zimowym, który paradoksalnie można uprawiać cały rok, jest łyżwiarstwo. Prawie każdy kto kiedyś jeździć na łyżwach próbował wie, że to tak naprawdę ciężką sztuką nie jest i nawet, gdy zdarzą się wywrotki, to wciąż jest niezły ubaw. Dlatego w naszych propozycjach nie mogło zabraknąc taniego wstępu na lodowisko: tylko 5 zł za wstęp na Bogdankę- najpopularniejszą poznańską "ślizgawkę". Fajną rzeczą w tej ofercie jest to, iż nie ma limitu kupionych kuponów i każdy może wykorzystać ich nieograniczoną ilość, co oznacza, że wielcy miłośnicy łyżew, chcąc chodzić na lodowisko każdego dnia ferii, wydadzą tylko 70zł.

Stok w środku miasta

Ferie w Poznaniu na szczęście nie muszą oznaczać rezygnacji z ulubionego sportu zimowego wielu Polaków. Mieszkańcy stolicy Wielkopolski mają bowiem do dyspozycji to, czego z pewnością zazdroszczą im inne miasta: wyciąg narciarski w samym sercu Poznania. Malta SKi dysponuje dwoma stokami (głównym i treningowym), wyciągami (orczykowym i podwójnym krzesełkowym), wypożyczalnią sprzętu, serwisem narciarskim, a także kafejką, w której można się ogrzać, gdy zmarznie się na stoku. Co ciekawe, buty, narty i kijki otrzymuje się gratis, za snowboard trzeba zapłacić 30 zł. Z pewnością jest to dobra, a co ważne, także tańsza alternatywa dla białego szaleństwa w górach. Za 2 godziny jazdy na stoku z kuponem zapłacimy jedyne 28,99zł.


Krótka piłka

W ferie zimowe, mimo iż nazwa sugeruje inaczej, nie trzeba ograniczać się do robienia rzeczy związanych zimą. Także na GoDealla.pl znajdziemy wiele innych propozycji spędzania wolnego czasu, na które nie wydamy mnóstwa pieniędzy. Wśród nich znajdziemy ciekawą ofertę: gra w squasha dla 2 osób od 36zł. Ta jeszcze małopopularna u nas dyscyplina jest niezwykle dynamiczną grą, która potrafi naprawdę wciągnąć. Jeżeli nie miałeś okazji się przekonać, lub właśnie jesteś kimś, kto potwierdza nasze słowa, skorzystaj z oferty promocyjnej, o której wspominamy

Aktywność aktywnością, jednak trzeba czymś uzupełnić bilans kaloryczności;) W końcu ferie to nie tylko sport, ale także miłe chwile z bliską osobą. Na takie okoliczności przygotowana jest także GoDealla, która w Poznaniu oferuje kilkadziesiąt kuponów do restauracji i kawiarni. Wśród nich ta na dwie kawy i dwa ciasta, dzięki której zaoszczędzicie 21 zł.

 

Prezentowane oferty to tylko maly fragment tego, co znajdziesz na GoDaelli. Więcej ofert zimowych atrakcji, kawiarni, resturacji w Poznaniu znajdziesz na https://www.godealla.pl/miasto/poznan/.

Jeżeli jesteś z innego miasta,nie martw się, mamy także coś dla Ciebie! Wejdż na GoDealla.pl, a znajdziesz oferty z Twojej okolicy.

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close