logo

Ferie w mieście - Poznań, Kraków, Bydgoszcz, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Kielce

14sty 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Dzieci z pierwszych województw rozpoczęły już ferie zimowe 2019. Chcecie ciekawie zagospodarować wolny czas swoich pociech, ale nie możecie pozwolić sobie na wyjazd? Nie martwcie się! Mamy dla Was sposoby na ferie w mieście. Jak spędzicie je w Poznaniu, Krakowie, Bydgoszczy, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim i Kielcach? Wyszukaliśmy kupony rabatowe i zniżki!

Reklama

Uczniowie z pięciu pierwszych województw: wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego właśnie rozpoczęły swoje ferie zimowe 2019, które potrwają do 27 stycznia. Ten wolny czas warto spędzić wspólnie ze swoimi pociechami i zorganizować im rozrywki. Jeżeli nie możecie pozwolić sobie na wyjazd na narty w ferie całą rodziną, ale jednocześnie nie chcecie żeby Wasze dzieci spędzały długie godziny na oglądaniu telewizji lub graniu na komputerze, mamy dla Was pomysły na ferie w mieście! :-)

Spośród ofert różnych serwisów zakupów grupowych wyszukaliśmy dla Was kupony rabatowe, dzięki którym spędzicie czas wspólnie z dziećmi na rozrywce w stolicach województw, które właśnie teraz rozpoczęły swoją przerwę od szkoły. Mamy zniżki na rozrywkę w Poznaniu Krakowie, Bydgoszczy, Zielonej Górze, Gorzowie Wielkopolskim i Kielcach.

Ferie w mieście - kupony rabatowe

Poznań

Mieszkacie w Poznaniu? A może na ferie chcecie wybrać się razem z dziećmi na wycieczkę do stolicy wielkopolski? Kuponów na ferie w Poznaniu szukajcie w naszym wcześniejszym artykule. Tam znajdziecie zniżki i rabaty, które pozwolą spędzić Wam ciekawie i intensywnie czas całą rodziną.

Kraków

W ferie w Krakowie na pewno nie będziecie się nudzić, a my się o to postaramy żebyście za niewielkie pieniądze mogli ciekawie spędzić wolny czas :-) Jak możecie go zagospodarować? Zobaczcie!

Ferie w mieście Kraków

Ferie w mieście Kraków

Ferie w mieście Kraków

Ferie w mieście Kraków

  • Interaktywny park HistoryLand - bilet dla całej rodziny (2 normalne + 2 ulgowe) za 63,99 zł:

Ferie w mieście Kraków

Kielce

Wasze pociechy z pewnością będą zachwycone aktywnym spędzaniem wolnego czasu w ferie w Kielcach, a także rozrywce czy zwiedzaniu ciekawych miejsc :-) Możecie wybrać się także na krótką, jednodniową wycieczkę w okolice Kielc, spędzić razem cały dzień, a po rozrywkach wybrać się na obiad. Ułatwią Wam to kupony rabatowe znalezione przez nas.

Ferie w mieście Kielce

Ferie w mieście Kielce

Ferie w mieście Kielce

Ćmielów i Bałtów to miejscowości położone zaledwie 70 kilometrów od Kielc, bez kłopotu więc dojedziecie tam autem i spędzicie fantastycznie czas ze swoimi pociechami, co najważniejsze, będziecie tam razem :-)

Bydgoszcz

Ferie w Bydgoszczy? Wiemy, jak spędzicie je ciekawie, intensywnie i tanio całą rodziną!

Ferie w mieście Bydgoszcz

Jeżeli nie możecie pozwolić sobie na urlop w pracy i spędzenie całych ferii w mieście ze swoimi dziećmi, możecie skorzystać z opcji półkolonii. To świetne rozwiązanie dla pracujących rodziców. Wy bez obaw możecie iść do pracy, a Wasze pociechy będą ciekawie, kreatywnie spędzać czas ze swoimi równieśnikami. Wtedy na pewno nie będą się nudzić. Znaleźliśmy kupon rabatowy, z którym za półkolonie zimowe w Bydgoszczy dla swojego dziecka zapłacicie tylko 349 zł. Cena ta obejmuje zajęcia przez 5 dni (poniedziałek-piątek), warsztaty, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek każdego dnia:

Ferie w mieście Bydgoszcz

Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski

Pamiętajcie, że nawet zostając z dziećmi w mieście, nie wychodząc z domu również możecie ciekawie spędzić wolny czas. Jak? Wystarczy gra planszowa, edukacyjna lub familijna, książka, interesujący film. Jeżeli do tego zamówicie pizzę lub wspólnie ugotujecie obiad, a później wybierzecie się na spacer - udana zabawa gwarantowana! :-) Mamy dla Was zniżki, które pomogą Wam zaplanować ferie w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim razem z pociechami :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close