logo

Ferie w mieście: Białystok, Olsztyn - jak spędzić je tanio?

22sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Dzieci z kolejnych dwóch województw właśnie rozpoczęły swoje ferie zimowe. Żeby jednak czas wolny od szkoły był naprawdę przyjemny, warto zapewnić pociechom rozrywki, nawet, jeśli nie planujecie wyjazdu z miejsca zmieszkania. Znaleźliśmy dla Was kupony rabatowe, dzięki którym ciekawie i tanio spędzicie czas w ferie w swoim mieście!

Reklama

Kolejne dwa województwa - podlaskie i warmińsko-mazurskie, dołączyły do czterech, które są właśnie w trakcie ferii zimowych. Dla wszystkich, którzy rozpoczynają dopiero swoje zimowe wolne od szkoły, wyszukaliśmy kupony rabatowe na tanią rozrywkę w mieście. Bo nieprawdą jest, że ferie można spędzić nie nudząc się tylko podczas wyjazdu na narty :-) My pokażemy Wam, że nawet niskim kosztem, zostając w miejscu zamieszkania, możecie zapewnić swoim dzieciom naprawdę wiele rozrywek. Gotowi na ferie? :-)

Ferie 2018 w mieście - kupony rabatowe

Zniżki na rozrywkę w Białymstoku

Wszyscy mieszkańcy Białegostoku, którzy mogą cieszyć się już zimowym urlopem, powinni wybrać się razem ze swoimi pociechami lub znajomymi na kręgle! Znaleźliśmy dla Was kupon rabatowy na Grouponie:

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za 1 godzinę gry w kręgle w Cosmic Bowling w Białymstoku zapłacicie z rabatem 36,99 zł. Ale mamy dla Was równie atrakcyjną rozrywkę dla całej rodziny ze zniżką! Możecie wybrać się do pokoju zagadek!

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za grę dla maksymalnie 5 osób zapłacicie z tym kuponem rabatowym tylko 54,99 zł. Jeśli po escape roomie nadal będzie brakowało Wam wrażeń (choć będzie trudno), możecie wyjść na ściankę i spróbować swoich sił we wspinaczce.

Ferie w mieście kupony rabatowe

Za dwa całodzienne wejścia do Centrum Wspinaczkowego Flash dla 1 osoby zapłacicie po zniżce 29,99 zł. A może Wasze dzieci kochają się uczyć i wolne od szkoły wcale ich nie cieszy? Jeśli chcecie, żeby w czasie ferii rozwijały swoje zainteresowania, możecie zainwestować w kurs online. Kupony rabatowe na kursy online znajdziecie na GoDealla.pl:

Ferie w mieście kupony rabatowe

A co w czasie ferii można robić w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego - Olsztynie? Na pewno nie będziecie się nudzić!

Rozrywka w Olsztynie - kupony rabatowe

> Escape Room

Ferie w mieście kupony rabatowe

Mieszkańcy Olsztyna również mogą wybrać się do pokoju zagadek i spróbować swoich sił. Jeśli Wasze dzieci uwielbiają zagadki - to będzie strzał w dziesiątkę! Za wejście nawet dla 6 osób zapłacicie z Grouponem tylko 79,99 zł.

-> Multikino

Ferie w mieście kupony rabatowe

Dzieci uwielbiają chodzić do kina! Dlatego zamiast siedzieć w domu przed telewizorem, możecie zabrać je na seans do Multikina. Najnowsza animowana produkcja obejrzana na dużym ekranie z pewnością zrobi na nich wrażenie! Na Grouponie kupicie tańsze bilety na wybrany seans 2D. Żeby kupić bilet na wyjście do Multikina w Olsztynie, w opcjach musicie wybrać "kina z grupy nr 3" od dni, w których chcecie wybrać się na film oraz miejsca. I gotowe!

Oczywiście Wy sami również możecie zapewnić swoim pociechom rozrywkę w domu. Wystraczy, że poświęcicie im czas oraz uwagę. Do tego dobra planszówka i świetna zabawa gwarantowana! Wiemy, gdzie kupicie gry planszowe w promocji!

Gry planszowe ze zniżką

W sklepie Egmont kupicie teraz planszówki dla młodszych i starszych dzieci przecenione o 30%:

Ferie w mieście kupony rabatowe

Gry planszowe w promocji znaleźliśmy też w sklepie Merlin.pl, gdzie za znaną planszówkę "Wsiąść do pociągu" zapłacicie nawet 28% mniej (w zależności od edycji):

Ferie w mieście kupony rabatowe

A może kino domowe?

Podczas ferii możecie także urządzić swoim pociechom kino w domu! Co będzie Wam potrzebne? Dobry humor, popcorn i oczywiście świetny film. Jest wiele telewizji internetowych, na przykład Player.pl, gdzie po wykupieniu dostępu będziecie mieli możliwości oglądania setek seriali i filmów w bardzo dobrej jakości, bez przerw na reklamy. Nawet w zaciszu swojego domu można tak zagospodarować wolny czas w ferie, żeby spędzić go razem z dziećmi i się nie nudzić :-) My oczywiście zachęcamy Was także do korzystania z uroków zimy i wychodzenia na łyżwy czy sanki! :-)

Jeżeli wyszukane przez nas promocje to dla Was za mało, mamy dla Was jeszcze więcej zniżek, które zapełnią Wasz wolny czas nie tylko w ferie zimowe.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close