logo

Ferie 2018 w górach z rabatami: Karpacz, Zakopane, Wisła

10sty 2018

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Pierwsze województwa rozpoczynają ferie zimowe już 15 stycznia! Nie wiecie dokąd wybrać się na zimowy wypoczynek? Mamy dla Was oferty tanich wyjazdów do najpopularniejszych kurortów na zimę!

Reklama

Ferie zimowe najchętniej spędzamy w górach, gdzie naprawdę możemy poczuć atmosferę tej pięknej pory roku. Większość z nas podczas zimowego urlopu chce również poszaleć na stokach, wypożyczyć narty i skorzystać z uroków zimy. Nie macie pomysłu, dokąd wybrać się w tym roku na ferie, mimo że te rozpoczynają się już za chwilę? Wyszukaliśmy dla Was tanie oferty wyjazdów do popularnych polskich miejscowości turystycznych na zimę.

Ferie 2018 w górach - popularne kierunki z rabatem

Karpacz

-> 3* Hotel Nowa Ski

Ferie zimowe 2018 w górach promocje

W 3* Hotelu Nowa Ski w Karpaczu spędzicie niezapomniane 6 dni w cenie 1139 zł za 2 osoby. Kwota ta obejmuje zakwaterowanie dla obu osób na 5 nocy, codzienne śniadania i obiadokolacje, dostęp do sauny i jacuzzi oraz bon do SPA o wartości 100 zł.

-> Pensjonat Markus

Ferie zimowe 2018 w górach promocje

Mamy dla Was także propozycję wyjazdu do Karpacza do Pensjonatu Markus, gdzie za 6-dniowy pobyt dla 2 osób zapłacicie 1312 zł. W tej cenie otrzymacie oprócz zakwaterowania także pełne wyżywienie (śniadania i obiadokolacje). Po przeliczeniu, za wyjazd na ferie 2018 do Karpacza dla 1 osoby zapłacicie 656 zł.

-> Rezydencja Apollo

Ferie zimowe 2018 w górach promocje

Na Grouponie również znaleźliśmy atrakcyjną ofertę wyjazdu na ferie zimowe do Karpacza. Z kuponem rabatowym z Groupona za swój pobyt zimowy w Rezydencji Apollo zapłacicie 949 zł za 2 osoby na 5 nocy (6 dni) z pełnym wyżywieniem i godzinną sesją w saunie z olejkami eterycznymi.

Zakopane

-> Pensjonat u Małgorzaty

Ferie zimowe 2018 w górach promocje

Tanie ferie zimowe w samym sercu Tatr będziecie mogli spędzić w Pensjonacie u Małgorzaty w Zakopanem. Tam za 8-dniowy pobyt dla 2 osób ze śniadaniami i powitalnym poczęstunkiem w cenie zapłacicie tylko 499 zł. W tej cenie nie spodziewalibyśmy się wielkich luskusów, ale widać, że pokoje są czyste i zadbane, a to najważniejsze! Tak, jak to, że z tym kuponem oszczędzicie naprawdę sporo na swoim zimowym wyjeździe na ferie.

-> Pensjonat Marta M

Ferie zimowe 2018 w górach promocje

Blisko kompleksu narciarskiego Nosal w Zakopanem położony jest Pensjonat Marta M, w którym spędzicie swoje 7-dniowe ferie za 949 zł za 2 osoby. W tej cenie otrzymacie pełne wyżywienie (śniadania, obiadokolacje).

-> Willa Excelsior

Ferie zimowe 2018 w górach promocje

Willa Excelsior to hotel położony w centrum Zakopanego. Swoje ferie zimowe będziecie mogli spędzić w tak niezwykłym miejscu za 777 zł za 2 osoby (pobyt na 4 dni) w cenie z pełnym wyżywieniem.

-> Pensjonat Sośnica

Ferie zimowe 2018 w górach promocje

Jeżeli macie większy budżet na ferie zimowe i możecie bardziej poszleć, na Grouponie znaleźliśmy dla Was nieco droższą i bardziej rozbudowaną ofertę pobytu w Zakopanem. W Pensjonacie Sośnica za swój pobyt na ferie dla 2 osób (6 dni) z pełnym wyżywieniem i dostępem do strefy wellness zapłacicie 2439 zł za całość.

Wisła

-> Willa Jodła

 Ferie zimowe 2018 w górach promocje

Jeżeli ferie zimowe chcecie spędzić w stolicy zimowych sportów w Polsce - Wiśle - mamy dla Was propozycję niedrogiego wyjazdu do Willi Jodła z pełnym wyżywieniem od Groupona. Za wyjazd w ferie zimowe dla 2 osób ze śniadaniami i obiadokolacjami na 6 dni zapłacicie 899 zł.

-> Centrum Green Hill

Ferie zimowe 2018 w górach promocje

Codzienne śniadania z napojami, obiadokolacje, 15% rabatu na zabiegi SPA i dostęp do strefy wellness - to wszystko otrzymacie w cenie wyjazdu na ferie zimowe 2018 do Centrum Green Hill w Wiśle. Za pobyt w terminie 29.01-02.02 (5 dni) zapłacicie 1156 zł.

Na ferie zimowe chcecie wyjechać nad Bałtyk lub za granicę i szukacie tanich ofert wyjazdów? Jeszcze więcej znajdziecie poniżej!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close