logo

Fajerwerki od 9,99 zł - wiemy gdzie kupicie je najtaniej!

29gru 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Czego nie może zabraknąć w sylwestrową noc o północy? Oczywiście nie tylko szampana i noworocznych życzeń, ale również fajerwerków! Czekamy na nie 365 dni i to właśnie w ich blasku witamy Nowy Rok. A gdzie zapłacicie za nie najmniej? Wybraliśmy dla Was najlepsze promocje na fajerwerki, które kupicie już za 9,99 zł!

Reklama

Najbardziej wystrzałowa noc w roku

Sylwester nie może obejść się bez fajerwerków. Wszystkie supermarkety przed najbardziej wystrzałową nocą w roku wprowadzają promocje, dzięki którym zimne ognie można kupić już za 9,99 zł. Największą frajdę z oglądania pięknych, kolorowych pokazów na niebie mają oczywiście dzieci, ale pamiętajcie, że zakup fajerwerków i ich używanie jest dozwolone od 18 roku życia!

Nie zapominajcie też o zwierzakach, które bardzo boją się wystrzałów. Najlepiej zgłoście się do weterynarza i poproście o środki uspokajające, które pomogą im jakoś przetrwać północ no i oczywiście podarujcie im dużo przytulasów! :-)

Żeby tradycji stało się zadość i w sylwestrową noc niebo znowu zalśniło od fajerwerków, wyszukaliśmy dla Was najlepsze promocje na zimne ognie w supermarketach.

 

Tanie fajerwerki w Lidlu

Ceny fajerwerków w Lidlu zaczynają się już od 9,99 zł i jest to najtańsza oferta, jaką udało nam się znaleźć. W tej cenie kupicie rzymskie ognie na 8 wystrzałów w różnych kolorach. Większą frajdę z pewnością sprawią Wam trochę droższe fajerwerki: 8 rakiet "Diabolo" czy bateria "Magic" na 16 strzałków.

Fajerwerki Lidl

Dzięki promocji na fajerwerki w Lidlu będziecie mogli zapewnić sobie, swoim znajomym czy dzieciom świetny pokaz o północy!

 

Promocje na fajerwerki w Biedronce

Ceny fajerwerek w Biedronce również są bardzo atrakcyjne. Co prawda rzymskie ognie są droższe w porównaniu do Lidla o 5 zł, ale w zestawie znajdują się aż 4 sztuki (cena za 1 sztukę 3,75 zł). Za większe zestawy rakiet i fajerwerków zapłacicie 34,99 zł.

Fajerwerki w Biedronce

Oferta fajerwerek w Biedronce nie jest bardzo szeroka, ale za to za wspomniane zimne ognie są naprawdę w dobrej cenie.

 

Zimne ognie w Tesco

W sieciach supermarketów Tesco najtańsze fajerwerki, podobnie, jak w Biedronce, kupicie za 14,99 zł i będzie to bateria z aż siedmioma strzałami.

Fajerwerki Tesco

Droższe baterie to więcej wystrzałów i więcej frajdy! :-)

Ale przecież Sylwester to nie tylko fajerwerki. Ci, którzy na ostatnią chwilę szukają jeszcze wyjazdów na Nowy Rok w góry, nad morze czy za granicę, niech zajrzą do naszego artykułu Sylwester Last Minute - 5 najlepszych ofert. Poza tym mamy dla Was sylwestrowe promocje na kreacje, kosmetyki, obuwie i pyszne przekąski.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close