logo

Fajerwerki i petardy na Sylwestra - gdzie tanio?

28gru 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Przed nami ostatni weekend 2018 roku, warto więc pomyśleć o zakupach na najbardziej wystrzałową noc w całym roku, czyli Sylwestra! Zrobiliśmy dla Was przegląd cen fajerwerków w supermarketach. Gdzie korzystnie kupicie petardy i fajerwerki?

Reklama

Wielkimi krokami zbliżamy się do najbardziej wystrzałowej i kolorowej nocy w roku. W Sylwestra większość z Was choć symbolicznie wytrzeli fajerwerki, które jednocześnie będą zwiastować nadejście Nowego Roku 2019. Tradycyjnie, przygotowaliśmy dla Was przegląd ofert petard w znanych supermarketach i sprawdziliśmy, gdzie kupicie fajerwerki w naprawdę dobrej cenie.

Fajerwerki - porównanie cen w supermarketach

Lidl

Tuż po Świętach, od czwartku 27 grudnia, w Lidlu znajdziecie sylwestrową ofertę fajerwerek już od 9,99 zł. Tyle zapłacicie za rzymski ogień w 4 kolorach do wyboru, 8 wystrzałów:

Fajerwerki i petardy porównanie cen

Rzymski ogień w zupełności wystarczy osobom, które jedynie symbolicznie chcą odpalić fajerwerki i uczcić nadejście Nowego Roku. Jeżeli jednak wolicie większe zestawy, w rozsądnej cenie kupicie w Lidlu komplet 8 rakiet "Diabolo": 

Fajerwerki i petardy porównanie cen

Jeżeli tego typu zestaw to dla Was nadal za mało, w Lidlu kupicie także baterie z wystrzałami. W zależności od wielkości i strzałów, zapłacicie za nie od 19,99 zł (16 strzałów) do nawet 169 zł (150 strzałów): 

Fajerwerki i petardy porównanie cen

Biedronka

W Biedronce od 27 grudnia również dostępna będzie specjalna oferta z fajerwerkami i petardami. Ile za nie zapłacicie w tym supermarkecie?

Za rzymskie ognie w Biedronce musicie zapłacić 9,99 zł, czyli dokładnie tyle samo co Lidlu. Ale w tej cenie otrzymacie nie 1 szt., a aż 4 szt. po 10 wystrzałów. To zdecydowanie lepsza oferta, niż w Lidlu. A ile w Biedronce trzeba zapłacić za baterię z 16 wystrzałami? Cena tego typu fajerwerek jest taka sama, jak w Lidlu - 19,99 zł:

Fajerwerki, petardy, zimne ognie promocje

W Biedronce możecie znaleźć również podobny zestaw 8 rakiet, co w Lidlu, tylko w cenie 39,99 zł (z tym, że tutaj otrzymaliście 8 rakiet tej samej wielkości):

Fajerwerki, petardy, zimne ognie promocje

Zapłacicie za niego 10 zł więcej niż w Lidlu, ale dostaniecie większe opakowanie.

Tesco

Tesco wydaje się mieć największą i najbardziej atrakcyjną cenowo ofertę fajerwerków i petard. W tym supermarkecie za rzymskie ognie 25 strzałów zapłacicie tyle co w Biedronce i Lidlu, czyli 9,99 zł, ale w cenie otrzymacie więcej wystrzałów niż w przypadku petard z innych supermarketów.

Fajerwerki i petardy porównanie cen

Zdecydowanie najkorzystniej kupicie w Tesco zestaw rakiet. Zapłacicie za niego tylko 19,99 zł, a w zestawie otrzymacie aż 10 szt. Koszt najtańszek baterii z fajerwerkami to z kolei tylko 14,99 zł (10 strzałów), a cena baterii z szesnastoma strzałami (tak jak w Lidlu i Biedronce) to wydatek rzędu 24,99 zł, w tym przypadku opłaca Wam się kupić ją w lepszej cenie w dwóch pozostałych marketach.

Fajerwerki i petardy to nieodzowny element sylwestrowej nocy. Pamiętajcie jednak, żeby zachować ostrożność przy ich odpalaniu. Nie zapominajcie także o naszych pupilach, dla których Sylwester to jeden z najbardziej stresujących wieczorów w roku. Zapewnijcie im bezpieczne miejsce do spania i nie zostawiajcie ich na dworze!

Sylwester poza domem

Nie chcecie spędzać Sylwestra w domu? Marzy Wam się poświąteczny wyjazd? Mamy dla Was kupony na Sylwestra 2018 poza domem!

 

To nie jedyne sylwestrowe okazje, jakie znajdziecie w sklepach. Gdzie jeszcze czekają na Was atrakcyjne ceny na Sylwestra 2018?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close