logo

E.Wedel: wyślij zdjęcie Mamy i wygraj namalowany portret

17maj 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

26 maja Dzień Matki, który jest świetną okazją do tego, żeby podziękować swojej Mamie za trud, który włożyła w nasze wychowanie oraz opiekę. Jeden z pomysłów na prezent podrzucił E.Wedel! Zobaczcie, co możecie wygrać razem z Ptasim Mleczkiem.

Reklama

Chcesz zamówić portret malowany miłością na Dzień Mamy, który przypada 26 maja? Można go wygrać dzięki akcji Portretowe Studio Ptasie Piórko organizowanej przez E. Wedel. Zasady są niezwykle proste i nie będą wymagać od Ciebie wiele pracy, natomiast Ty podarujesz swojej Mamie wyjątkowy prezent.

Zasady akcji

Jeśli chcesz odebrać piękny portret swojej mamy, wykonaj tych kilka kroków:

  1. Wyślij zdjęcie Mamy oraz siebie (nie większe niż 10 MB)
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (imię, nazwisko, adres e-mail)
  3. Napisz dedykację, która będzie inspiracją dla stworzenia portretu - ważne, żeby tekst był pełen czułości (nie więcej niż 500 znaków ze spacjami)
  4. Poczekaj na wyniki - aż 8 osób wygrywa namalowany portret
  5. Podaruj Mamie prezent i ciesz się razem z nią

Proste, prawda? ;-)

Za najciekawsze dedykacje można dodatkowo otrzymać vouchery na spersonalizowane Ptasie Mleczko. Dostaje je aż 100 osób.

Jak wygrać?

Wydaje nam się, że to proste. Wystarczy po prostu napisać to, co czujecie. Wiemy, że czasami najpiękniejsze słowa jest najtrudniej wypowiedzieć, ale jeśli to zrobicie, to już będziecie czuli się wygranymi. Sama próba zawalczenia o tę cenną nagrodę, już będzie sukcesem. Na zgłoszenia macie czas do 20 maja 2016 roku. W regulaminie jest zapis, że pracą konkursową (z częścią tekstową) jest opisanie najlepszego, jak najciekawszego i prawdziwego wspomnienia z dzieciństwa związanego z jego mamą.

Prezent dla Mamy

To wyjątkowa okazja do tego, żeby przypomnieć sobie najpiękniejsze wspomnienia i jednocześnie powiedzieć w oryginalny sposób "Kocham i doceniam Cię". Na naszym blogu pełno teraz informacji o tym wyjątkowym dniu - Dniu Matki. Stworzyliśmy także listę pomysłów na prezenty z rabatami. Zobaczcie więcej na: Co kupić Mamie na Dzień Matki? Mamy pomysły na prezenty!

A poniżej znajdziecie także najnowsze kupony rabatowe na przykład na kosmetyki. Nie ma to jak kupno dobrych produktów kosmetycznych w korzystnych cenach! Taki prezent z pewnością spodoba się Twojej Mamie. Pamiętaj, że niezależnie od tego, czy wręczysz jej kwiatka zerwanego z ogrodu czy kupisz najdroższy bukiet kwiatów na świecie - liczy się przede wszystkim PAMIĘĆ i GEST!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close