logo

EnergyLandia - Groupon na bilety do Rodzinnego Parku Rozrywki

13sie 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Szukacie świetnej rozrywki dla całej rodziny? Na Grouponie pojawiły się kupony rabatowe na bilety wstępu do największego parku rozrwyki w Polsce! Ile zapłacicie za wejście do EnergyLandii z Grouponem?

Reklama

Jeśli kochacie parki rozrywki, dreszczyk emocji i skoki adrenaliny, koniecznie musicie wybrać się do EnergyLandii. To największy Rodzinny Park Rozrywki w Polsce, położony zaledwie 50 km od Krakowa, który ściąga do Zatora tłumy turystów szukających mocnych wrażeń. A w EnergyLandii na pewno ich nie zabraknie! Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie - najmłodsi będą mogli przenieść się do fikcyjnego świata w Bajkolandii, a poszukiwacze ekstremalnych przygód poczują wzrost adrenaliny po przejażdżce na Roller Coasterach.

Regularne ceny biletów do EnergyLandii zaczynają się od 69 zł, ale wiemy, jak możecie oszczędzić na wejściu do tego parku rozrywki! Na Grouponie po raz kolejny pojawiły się kupony zniżkowe!

Groupon do EnergyLandii

EnergyLandia Groupon

Z Grouponem bilety wstępu do EnergyLandii kupicie od 59 zł, w zależności od wybranej opcji i długości pobytu (kupony ważne od 04.09.2018):

  • 59 zł zamiast 69 zł za jednodniowy ulgowy bilet open dla 1 osoby (dziecko do 140 cm wzrostu)
  • 99 zł zamiast 119 zł za jednodniowy normalny bilet open dla 1 osoby (od 140 cm wzrostu)
  • 99 zł zamiast 138 zł za 2-dniowy ulgowy bilet open dla 1 osoby (dziecko do 140 cm wzrostu)
  • 179 zł zamiast 238 zł za 2-dniowy normalny bilet open dla 1 osoby (od 140 cm wzrostu)

Dodatkowo, za wstęp dziecka do 3 roku życia zapłacicie tylko symboliczną złotówkę (nie potrzebujecie dodatkowego Groupona). Bilet open uprawnia do korzystania ZE WSZYSTKICH atrakcji EnergyLandii, będziecie mogli więc od rana do wieczora bawić się bez końca na karuzelach, zjeżdżalniach i ekstremalnie szybkich Roller coasterach. Ale pamiętajcie - to rozrywka dla osób o naprawdę silnych nerwach! :-)

Jeśli chcecie wyrwać się na weekend z domu, zabrać swoje pociechy w miejsce, gdzie będą mogły szaleć bez końca i gdzie wspólnie spędzicie wolny czas - EnergyLandia jest idealna! Jesteśmy pewni, że Wasze dzieci nie zapomną tego wyjazdu na długo! :-) Z tego względu, że park ten jest naprawdę dużym kompleksem, na jego terenie także smacznie zjecie i przenocujecie po całym dniu szaleństwa.

Na Grouponie jeszcze taniej

Groupon 20% zniżki dla nowych użytkowników

Nie mieliście jeszcze okazji korzystać z Groupona? A może posiadacie konto już jakiś czas, ale do tej pory nie robiliście zakupów w tym serwisie? W takim razie możecie skorzystać z dodatkowej zniżki w wysokości 20% na większość ofert Groupona! Mamy specjalny kod rabatowy dla wszystkich nowych użytkowników (niestety nie obowiązuje on na ofertę EnergyLandii, ale być może wpadnie Wam w oko jeszcze inna zniżka), kod: GIFT (maksymalna zniżka 50 zł).

EnergyLandia to nie jedyny park rozrywki, w którym ciekawie spędzicie czas z całą rodziną. Mamy dla Was jeszcze więcej kuponów rabatowych na rodzinne szaleństwa i czas wolny :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close