logo

Empik: rozwiąż quiz walentynkowy i odbierz kupon rabatowy

11lut 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

0

Walentynkowy quiz pozwoli Wam poznać prawdę na temat charakteru Waszego związku, dowiecie się jaką znaną parę przypominacie, a przy okazji zgarniecie 10 zł rabatu!

Zadanie banalne proste: wchodzimy na stronę EmpikOdSerca.com i odpowiadamy na pytania! Jest ich 10, na każdym etapie zostajemy poproszeni o wybranie jednej z kilku możliwych odpowiedzi - zawsze filmowych lub muzycznych :) Musicie głęboko zastanowić się na jaki film poszlibyście na randkę, który z tytułów filmów określa Wasz związek czy jak rodzaj muzyki wprawia Was w romantyczny nastrój.

Wyniki quizu mogą Was zaskoczyć! Być może okaże się, że jesteście jak Edward Cullen i Bella ze "Zmierzchu", albo Tarzan i Jane? ;) Tu nie ma wygranych albo przegranych!

Po otrzymaniu wyników quizu, udostępnij je na swojej facebookowej tablicy. Wtedy na stronie pojawi się okno, w które musisz wpisać swój adres mailowy. Po chwili w skrzynce znajdziesz wiadomość z linkiem prowadzącym do specjalnie dla Ciebie wygenerowanego kuponu rabatowego, upoważniającego do otrzymania 10 zł rabatu przy zakupach na kwotę min. 50 PLN.

Każdy kupon posiada indywidualny kod kreskowy, dlatego należy go wydrukować lub zapisać na urządzeniu przenośnym i okazać w salonie stacjonarnym EMPiK. Zniżka nie będzie dotyczyć kart prezentowych, kart doładowujących, biletów i papierosów.

Rabat można wykorzystać do 14 lutego, jeśli więc Twoja sympatia ma książkowe, filmowe lub muzyczne zainteresowania, taka zniżka przyda się doskonale :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close