logo

Empik Premium: co to jest, jak korzystać i ile zyskacie z abonamentem?

20sie 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Całkiem niedawno Empik uruchomił nową aplikację Empik GO z audiobookami i ebookami, a dzisiaj zaskakuje nas kolejną rewolucją. Marka ta wystartowała z programem abonamentowym. Dzięki miesięcznej opłacie osoby korzystające z usługi otrzymają szereg benefitów, stałe rabaty i zniżki, cashback za zakupy, darmową dostawę i wiele innych. Jak korzystać z Empik Premium, ile zapłacicie za subskrypcję i co dokładnie dzięki niej zyskacie?

 

Reklama

Empik z kolejną nowością

W ostatnim czasie Empik zaskakuje swoich klientów kolejnymi nowościami i usługami. Całkiem niedawno marka ta wystartowała z nową aplikacją Empik GO będącą biblioteką online książek w wersji elektronicznej. Dzięki wykupieniu odpowiedniego abonamentu, jako użytkownicy opłacający subskrypcję otrzymacie dostęp do ponad 4000 audiobooków i 25000 ebooków znajdujących się w aplikacji Empik GO. Dla miłośników książek i posiadaczy czytników przygotowaliśmy także porównanie największych na rynku platform z audiobookami i ebookami. Storytel, Empik GO, Audioteka, Legimi - którą aplikację wybrać? Tego dowiecie się z naszego osobnego artykułu.

Dzisiaj marka Empik zaskakuje nas kolejną nowością. Empik Premium, bo tak nazywa się nowa usługa, przypomina istniejący i bardzo popularny od kilku lat program subsrypcji Amazon Prime. Na czym dokładnie polega?

Empik Premium - co to takiego?

Empik Premium to nowa usługa abonamencka Empiku. Opłacając miesięczną subskrypcję uzyskacie bogaty pakiet benefitów wyłącznie dla osób z niej korzystających. Jeśli więc do tej pory rzadko robiliście zakupy w Empiku ze względu na dużą odległość do salonu stacjonarnego, koszty przesyłki lub ceny - być może teraz stanie się on Waszym ulubieńcem :-) Wykupując usługę Empik Premium oszczędzicie przy każdych zakupach, zyskacie także łatwiejszy dostęp do kultury i rozrywki.

Z Empik Premium otrzymacie:

 • 15% stałej zniżki w salonach Empik - po wykupieniu abonamentu Empik Premium, przy każdych zakupach w salonach Empik otrzymacie 15% stałego rabatu na książki, muzykę, filmy, zabawki, artykuły papiernicze i kreatywne, a także kolekcje Empik.
 • Do 20% specjalnej zniżki online - robiąc zakupy na stronie Empik.com otrzymacie nawet 20% specjalnego rabatu na setki tysięcy produktów, tylko z Empik Premium.
 • Cashback nawet do 600 zł zwrotu - robiąc zakupy w salonach Empik i na Empik.com otrzymacie do 3% zwrotu na konto Empik.com już od drugiego miesiąca korzystania z usługi.
 • Darmowa dostawa - dla produktów oznaczonych "premium" i przy zamówieniu powyżej 40 zł otrzymacie darmową przesyłkę kurierską dowolnym kurierem lub dostawę do punktów odbioru za 0 zł.
 • 20% zniżki na bilety do kina - z Empik Premium filmy na dużym ekranie w sieci kin Helios obejrzycie 20% taniej.
 • Przedsprzedaż biletów na koncerty i wydarzenia - dzięki Empik Premium bilety na koncerty i wydarzenia będziecie mogli zamówić w przedsprzedaży lub z atrakcyjną zniżką w Empik Bilety i Going.
 • 0 zł za ebooki i audiobooki w Empik GO - wykupując abonament Empik Premium, otrzymacie także bezpłatnie dostęp do aplikacji Empik GO i korzystania z bogatej oferty ebooków i audiobooków w niej dostępnej.
 • 20% rabatu na Empik Foto i pakiet odbitek na start - dzięki Empik Premium otrzymacie także 20% zniżki na całą ofertę Empik Foto oraz 50 odbitek premium za 1 grosz w ramach prezentu na powitanie.

Korzystanie z Empik Premium to naprawdę wiele korzyści i usługa ta różni się znacznie od programu Mój Empik. Co prawda z kartą również skorzystacie z dodatkowych rabatów i specjalnych promocji, z których nie będą mogli skorzystać zwykli klienci, ale otrzymujecie ją całkowicie bezpłatnie (bez konieczności wykupywania subskrypcji) i z nią nie otrzymacie tylu dodatkowych benefitów, darmowej dostawy i aż tylu promocji na dodatkowe usługi Empik (w tym darmowy dostęp do Empik GO czy rabat na Empik Foto). Sami widzicie, że dodatkowych korzyści wynikających z korzystania z Empik Premium jest naprawdę wiele, a benefity kuszą. Ile zatem będziecie musieli zapłacić, żeby móc z nich wszystkich korzystać?

Ile kosztuje abonament Empik Premium?

Miesięczna subskrypcja Empik Premium kosztuje od 6,67 zł do 9,99 zł za miesiąc w zależności od opcji i okresu, na jaki się zdecydujecie:

 • 1 miesiąc - opłata 9,99 zł co miesiąc
 • 6 miesięcy - opłata 8,33 zł za miesiąc (49,99 zł za okres 6 miesięcy)
 • 12 miesięcy - opłata 6,67 zł za miesiąc (79,99 zł za okres 12 miesięcy)

Najbardziej więc opłaca Wam się wykupić od razu pakiet na rok, ponieważ wtedy za miesiąc zapłacicie tylko 6,67 zł i w tej cenie otrzymacie wszystkie benefity, które wymieniliśmy wyżej. Plus jest taki, że to Wy decydujecie czy chcecie opłacać wybrany abonament co miesiąc czy zapłacić za całość z góry - tak, jak wolicie :-)

Jak zacząć korzystać z Empik Premium?

 1. Wybierzcie jeden z trzech dostępnych abonamentów (okresów rozliczeniowych).
 2. Zalogujcie się do konta na Empik.com - na swoje dotychczasowe dane lub załóżcie konto na Empik.com jeśli jeszcze go nie posiadacie. Zaakceptujcie regulamin usługi Premium, wybierzcie formę płatności.
 3. Korzystajcie z ofert premium - po opłaceniu abonamentu otrzymacie dostęp do wszystkich wymienionych benefitów i dodatkowych rabatów wyłącznie dla członków usługi Empik Premium.

Musimy przyznać, że to nowość, a usługa może naprawdę podbić serca klientów, którzy często korzystali z zakupów w Empiku i teraz chcieliby na nich oszczędzić jeszcze więcej, a tych, którzy do zwolenników Empiku nie należeli, może przekonać do robienia zamówień w tych salonach. I właśnie na pozyskaniu nowych odbiorców i klientów zależy również Empikowi. Jak mówi Piotr Frankowski, szef Empik Premium: "Liczymy, że dzięki Empik Premium pozyskamy również nowych klientów oraz odbiorców, którzy do tej pory korzystali z Empiku sporadycznie, np. ze względu na dużą odległość do najbliższego salonu i płatną dostawę do miejsca zamieszkania" (źródło: Wirtualnemedia.pl).

Jeżeli na początek nie chcecie od razu decydować się na półroczną lub roczną subskrypcję, "na próbę" możecie wykupić sobie dostęp do Empik Premium na miesiąc za 9,99 zł i sprawdzić na własnej skórze, jak działa ta usługa. A jeśli z kolei zależy Wam na zniżkach, rabat na książki i muzykę oraz darmowej dostawie zamówień także z innych księgarni internetowych, podsyłamy Wam aktualne promocje.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close