logo

Empik: Owocowe Lato - porównanie cen słodkich perfum

10sie 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Asia Wiśniewska

0

Empik jakiś czas temu postanowił bardzo mocno rozszerzyć swoją ofertę. Już nie znajdziemy tu tylko książek i podręczników szkolnych, a wiele zaskakujących i nieoczywistych produktów. Tym razem pod lupę bierzemy aktualną akcję: Owocowe Lato, w której ceny perfum damskich konkurują z najtańszymi edrogeriami!

Reklama

O tym, że warto szukać w Empiku produktów innych niż książki pisaliśmy już wcześniej. Wtedy wspominaliśmy o zaskakującej promocji na kosmetyki. Tym razem na wyprzedażowym piedestale stawiamy perfumy, damskie letnie zapachy, które są przecenione nawet do 60%! Akcja została pięknie nazwana przez Empik "Owocowe Lato", co bardzo pasuje do tego, co znajdziecie w ofercie - różowe buteleczki w kształtach jabłek i innych owoców zdecydowanie zachęcają nas do wąchania. Tym bardziej, że ceny są często porównywalne lub nawet niższe niż te, które na codzień znajdujemy w esklepach specjalizujących się w perfumach, takich na przykład jak iPerfumy czy Perfumesco. Zobaczcie jak prześwietlamy ceny naszych perfumowych faworytów.

Empik: perfumy w najniższych cenach

W poniższych przykładach wzięłyśmy pod uwagę nie tylko cenę konkretnego perfuma, ale też koszty dostawy. Empik pod tym względem wygrywa chyba z każdą konkurencją, bo dostawa zawsze jest bezpłatna przy zapłaceniu z góry. My to lubimy :)
Nasze porównanie zaczęłyśmy od ulubionego zapachu naszej kobiecej drużyny, a jest to Calvin Klein Sheer Beauty. Zapłacicie za niego 121,99zł zamiast 250zł za 100ml. To ciut taniej niż u konkurencji, gdzie razem z kosztami przesyłki zapłacicie 130zł (iPerfumy). 

 

Nasz kolejny ulubieniec to Ungaro Fruit D'Amour Green, za którego w Empiku zapłacimy 99,90zł zamiast 235zł. Zarówno w Perfumesco jak i w iPerfumy dostaniemy ten perfum kilka złotych taniej, ale tutaj ponownie Empik wygrywa ze swoją bezpłatną dostawą, dzięki której bardziej opłaca nam się zamawiać właśnie z niego.

 

 Inne perfumy, które przykuły naszą uwagę:

 

 

Tanie perfumy w esklepach

Przyznajemy, że ceny większości perfum są porównywalne do tych, które znajdziemy w popularnych esklepach. Owocowa promocja w Empiku trwa do 14 sierpnia, oferta jest szeroka, a darmowa wysyłka wygodna. Ale jeśli nie uda Wam się kupić swojego ulubionego zapachu akurat teraz, albo dopiero za jakiś czas skończycie kolejną buteleczkę, my wiemy, gdzie jeszcze możecie szukać!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close