logo

Empik: kup czytnik i odbierz 50% zniżki na ebooki

18lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

Miękki fotel, kubek z ciepłą herbatą i ciekawa książka to idealny zestaw na jesienne wieczory. Sprawdź aktualną promocję w Empiku i wybierz coś dla siebie.

Reklama

Zyskujesz podwójne

Akcja Empiku przyniesie Ci podwójną korzyść, bo czytniki ebooków także objęte są obniżką cen. W artykule prezentujemy zasady promocji i polecane przez nas nowości wydawnicze.

Promocja „Kup czytnik, 50% rabatu na ebooki” jest ważna do 20 grudnia 2015 roku. Po nabyciu czytnika otrzymasz drogą mailową kod rabatowy na zakup książki elektronicznej. Kody wysyłane są raz w tygodniu. Uwaga! Niektóre czytniki są przecenione w sklepie Empik nawet o 100 zł! To dodatkowa zachęta do zakupu czytnika i skorzystania z promocji na ebooki.

Empik promocja na czytniki i ebooki

Nasze propozycje ebooków

1) "Księgi Jakubowe" Olga Tokarczuk

Olga Tokarczuk jest jedną z najpopularniejszych polskich pisarek. Jej "Księgi Jakubowe" otrzymały Nagrodę Nike za rok 2015. Książkę polecamy wielbicielom twórczości utalentowanej autorki i miłośnikom prozy historycznej.

2) "Dziewczyna z pociągu" Paula Hawkins

Paula Hawkins, reprezentantka Wielkiej Brytanii, napisała książkę nieszablonową. Jest to majstersztyk literatury sensacyjnej, który przedstawia losy młodej dziewczyny o imieniu Rachel. Stephen King tak zrecenzował "Dziewczynę z pociągu": "Znakomity thriller. Nie mogłem się oderwać przez całą noc". Nie możesz przegabić tej pozycji!

3) "Domofon" Zygmunt Miłoszewski

"Domofon" to 4 tom bestsellerowej serii Nowa fala polskiego kryminału. Jej autorem jest Zygmunt Miłoszewski, niekwestionowany mistrz kryminału. Jest on jednym z najbardziej poczytnych polskich pisarzy. Jego książka trzyma w napięciu, za które pisarz otrzymał wiele pozytywnych recenzji.

Łap inne okazje!

Wolisz korzystać z książek w tradycyjnej formie? Nie martw się, mamy dla Ciebie listę promocji na wydania w wersji papierowej. Wybierz książkę dla siebie i zaczytaj się w niej!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close