logo

Empik Foto: odbierz 20 zł rabatu na kolejne zakupy!

19lut 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wasze zdjęcia od wakacji cały czas są na dysku i czekają na wywołanie? A może właśnie zbliżają się urodziny bliskiej Wam osoby i szukacie oryginalnego, spersonalizowanego prezentu jedynego w swoim rodzaju? Teraz na Empik Foto możecie zyskać 20 zł rabatu na zamówienie!

Reklama

Pamiętacie czasy aparatów na kliszę? Mimo że były one niepraktyczne, ponieważ robiły dużo mniej zdjęć niż obecne aparaty, ich plus był niewątpliwie taki, że po każdym wyjeździe, rodzinnej uroczystości czy imprezie pędem biegliśmy do fotografa żeby wywołać zdjęcia i włożyć je do albumu. Ten pokazywaliśmy z kolei przy okazji spotkań z bliskimi, przypominaliśmy sobie wspólnie spędzone chwile, śmialiśmy się i spędzaliśmy razem czas. Niektórzy pielęgnują tradycję wywoływania zdjęć po dzień dzisiejszy, a ramki i inne gadżety z fotografiami dają w prezencie z okazji urodzin, rocznicy czy pozostałych świąt takich, jak Walentynki lub Dzień Kobiet.

Dzień Kobiet 2019 prezent

Szukacie tanich pomysłów na prezenty z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet? Inspiracji szukajcie w naszym osobnym artykule. Oryginalnym upominkiem będzie z pewnością również fotoprezent - kubek ze zdjęciem, fotoksiążka, którą zamówicie na Empik Foto i uzyskacie 20 zł rabatu na kolejne zakupy płacąc Masterpass.

20 zł rabatu na Empik Foto - jak otrzymać zniżkę?

Empik Foto rabat 20 zł

  1. Do 11.04 zrób zakupy na Empik Foto za minimum 25 zł.
  2. Zapłać Masterpass.
  3. Odbierz rabat 20 zł na kolejne zakupy na Empik Foto.

Otrzymany rabat 20 zł będziecie mogli wykorzystać na kolejne zamówienie do 30 czerwca, więc do tego czasu na pewno uda Wam się coś wybrać :-) Na urodziny dla bliskiej osoby, na Dzień Mamy lub Dzień Taty - okazja z pewnością się znajdzie. Promocja jest ważna do 11.04 dla posiadaczy Masterpass.

Jak płacić z Masterpass? 

Usługa Masterpass to elektroniczny portfel, dzięki któremu płatności za zakupy są jeszcze szybsze i prostsze. Zamiast za każdym razem uzupełniać dane swojej karty kredytowej, wystarczy, że zarejestrujecie się bezpłatnie w Masterpass, raz uzupełnicie informacje związane z płatnościami, a potem przy okazji robienia zakupów w sklepach będziecie mogli dokończyć transakcję wyłącznie używając loginu i hasła. Proste, prawda? :-)

Zniżka w Empik Foto przy płatności Masterspass to nie jedyna tego typu okazja. Gdzie jeszcze skorzystacie z podobnych?

Wiemy również, gdzie z obniżek i promocji skorzystacie niezależnie od tego czy posiadacie elektroniczny portfel Masterpass czy też nie. Lista okazji dla Was poniżej!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close