logo

eMAG: Szalone Dni rabatów do 50%

24sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kolejny już raz sklep eMAG ogłasza Szalone Dni rabatów, podczas których skorzystacie z obniżek na sprzęt RTV i AGD sięgających aż 50%. Co tym razem kupicie w promocji? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Reklama

Nawet najmniejszy rabat w wysokości 5% czy 10% na elektronikę i sprzęt AGD może wygenerować naprawdę dużą oszczędność. Wszystko dlatego, że ceny sprzętu do domu są stosunkowo wysokie, a na pewno dużo wyższe, niż ubrań, butów czy kosmetyków. Dlatego już najmniejsze zniżki nas cieszą. Ale 50% upustu to naprawdę kusząca oferta, której koniecznie musieliśmy się przyjrzeć!

eMAG szalone dni rabatów

Wiele razy na łamach naszego bloga opisywaliśmy już akcje sklepu eMAG "Szalone Dni". Tym razem także wzięliśmy pod lupę tę promocję, która potrwa jeszcze do 28 stycznia włącznie i sprawdziliśmy, na co opłaca Wam się polować podczas Szalonych Dni rabatów.

Duże AGD nawet ponad 1000 zł taniej

Sprzęt z kategorii duże AGD kupicie w eMAG z równie dużym rabatem. Nam udało się znaleźć produkty przecenionych nawet o 450 zł i ponad 1000 zł:

1. Pralka Star-Light klasa A+++, 8 kg - 1019 zł zamiast 1469 zł


eMAG szalone dni rabatów

 

Jeśli musicie wymienić swoją starą pralkę na nową, podczas Szalonych Dni eMAG wyszukaliśmy dla Was model tańszy aż o 450 zł.

2. Zmywarka do zabudowy Simens - 1389 zł zamiast 2399,99 zł

Zmywarka Simens

Zawsze marzyliście o zmywarce? A może Wasza musi już przejść na zasłużoną emeryturę? W eMAG znaleźliśmy zmywarkę do zabudowy marki Siemens ponad 1000 zł tańszą!

Małe AGD z rabatem nawet 50%

eMAG podczas Szalonych Dni obiecuje 50% zniżki na wybrany sprzęt. A czy znajdziecie taki z tak wysoką obniżką? Jak najbardziej! Zobaczcie, jaki sprzęt z kategorii AGD kupicie 50% lub prawie 50% taniej:

eMAG szalone dni rabatów

Telefony i akcesoria w promocji

Zniżki na elektronikę i akcesoria? Nie zabraknie ich podczas Szalonych Dni rabatów w eMAG! Telefon LG K10 Dual SIM może być Wasz za 576 zł zamiast 999 zł:

eMAG szalone dni rabatów

Znaleźliśmy też świetną promocję na słuchawkę Bluetooth Jabra. Zamiast 79,90 zł zapłacicie za nią 43,99 zł - oszczędzacie aż 35,91 zł:

eMAG szalone dni rabatów

Oszczędność rzędu kilkudziesięciu, a nawet kilkuset złotych w przypadku droższych produktów, to naprawdę okazje, obok których nie można przejść obojętnie. Wszyscy, którzy właśnie urządzają swoje mieszkanie i szukają nowych sprzętów do domu i nie tylko, powinni przejrzeć ofertę sklepu eMAG. Pamiętajcie, ze Szalone Dni rabatów trwają jeszcze do 28 stycznia. eMAG to jednak nie jedyny sklep, w którym kupicie taniej sprzęt RTV i AGD.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close