logo

Elle - stylowy magazyn w rocznej prenumeracie z bardzo dużą zniżką

13sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Już od 20 lat ELLE pokazuje Polkom najnowsze światowe trendy w modzie, podpowiada jak zdrowo żyć i jak dbać o urodę. Jeżeli chciałabyś kupować ten luksusowy magazyn w kiosku co miesiąc, musiałabyś zapłacić blisko 100 zł. My znaleźliśmy sposób, z którym zaoszczedzisz 40% standardowej ceny!

Jeżeli szukasz inspiracji w dziedzinie mody, lubisz śledzić najnowsze modowe trendy i wiedzieć, który projektant postawił w tym sezonie na neon, a który na zwierzęce wzory oraz chcesz wiedzieć, jakie kosmetyczne świeżynki pojawiły się na rynku w tym roku, to promocja, o której dziś piszemy, wydaje się być dla Ciebie idealna.

W jednym z serwisów zakupów grupowych (MyDeal.pl) znaleźliśmy ofertę w sam raz dla kobiet, które lubią być na bieżąco z kosmetyczno-modowymi newsami. Magazyn ELLE, uważany za niekwestionowany autorytet w dziedzinie mody i urody, można teraz kupić w rocznej prenumeracie za 58,80 zł, co daje oszczędność prawie 40%. Osoby, które skorzystają z oferty, za 1 numer miesięcznika przez rok będą płacić jedynie 4,90 zł. Dodatkową i niepodważalną zaletą kupna prenumeraty, jest fakt, iż każdy numer zostanie nam dostarczony prosto do domu - a to bardzo wygodne rozwiązanie.

Jak już wspomnieliśmy, w tym roku przypada 20. rocznica pojawienia się ELLE na polskim rynku. Z tej okazji w każdym magazynie pojawi się urodzinowy konkurs, w którym do wygrania atrakcyjne nagrody: pobyty w SPA, kosmetyki oraz gadżety modnych marek. Dodatkowo, w jubileuszowym, 20. roku działalności magazynu nie zabraknie w nim wyjątkowych artykułów i wywiadów z niezwykłymi osobami ze świata mody, kina, polityki i nie tylko.

Kupon jest ważny od 12 do 23 sierpnia 2014 roku. 1 osoba może kupić i wykorzystać dowolną ich liczbę. Prenumerata obowiązuje przez 12 wydań ELLE i rozpoczyna sięod numeru 10/2014. Do osób, które skorzystają z oferty, pierwszy numer zostanie wysłany w okolicach 29.08.2014 roku.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close