logo

Ebooki za 6,90 zł! Rabaty na 4. urodziny ebookpoint.pl

03lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Takie urodziny to my rozumiemy! Prezenty w tym przypadku nie są dla, a od jubilata! Sklep ebookpoint.pl mocno obniża ceny ebooków, zaczynając już od 6,90 zł.

Reklama

Wydawać by się mogło, że elektroniczne wydania książek kosztują dużo mniej niż ich papierowe wersje. Wszyscy, którzy kupują ebooki wiedzą niestety, że nie jest to prawdą: nierzadko cena jest taka sama lub tylko troszkę niższa. Dlatego informacja o tak ogromnej przecenie jest na wagę złota: aż 4 000 ebooków można teraz kupić dużo taniej. Najdrosze pozycje biorące udział w akcji urodzinowej kosztują 19,90 zł, co w porównaniu do regularnych cen wciąż jest dobrą okazją.

Jak szukać?

Niestety na stronie internetowej księgarni ebookpoint.pl nie ma podstrony, na której znaleźć można wszystkie przecenione tytuły. Pozostaje więc przeklikiwanie sklepu i szukanie co lepszych okazji cenowych. Jednak niewarto się zrażać: takie promocyjne poszukiwania mogą okazać się bardzo owocne, co udowodnimy poniższymi przykładami.

nesbo promocja

Jeśli wiesz, czego szukasz, masz ułatwione zadanie: wystarczy, że w wyszukiwarkę produktów wpiszesz ten, który Cię interesuje i od razu zobaczysz, czy jest on objęty urodzinową promocją.

W ramach obchodów 4. urodzin sklepu e-książki sprzedawane są w 4 cenach:

  • 6,90 zł
  • 9,90 zł
  • 14,90 zł
  • 19,90 zł

Ebookpoint.pl to księgarnia, w której kupimy ebooki m.in. z kategorii:

Promocja trwa 3 i 4 października 2015 roku. Dodatkowo, 3 największe zamówienia zostaną nagrodzone książkami/ebookami o wartości 500, 350 i 150 zł.

Chcecie zobaczyć gdzie jeszcze kupicie książki w niższych cenach? Sprawdźcie aktualne rabaty i promocje w księgarniach stacjonarnych oraz internetowych:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close