logo

Dzień Nauczyciela - gdzie zniżki na upominki?

10paź 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Dobrych nauczycieli pamięta się przez całe życie. Dlatego w dniu ich święta, które obchodzić będziemy już 14 października, warto docenić ich za pracę włożoną w edukację i wychowanie dzieci. Jaki upominek kupić nauczycielowi i gdzie znajdziecie prezenty z rabatami? Podpowiadamy!

Reklama

Nauczyciel podobnie jak rodzic uczy, wychowuje, troszczy się i wspiera. Dlatego 14 października, w Dzień Edukacji Narodowej, obdarowujemy nauczycieli drobnymi upominkami, które są miłym gestem doceniającym ich pracę. Najważniejsze oczywiście są słowa podziękowania, ale jeżeli do ciepłych słów chcecie dołączyć także prezent, wiemy, gdzie kupicie go taniej!

Prezenty dla nauczycieli - pomysły na upominki z rabatami

Żaden prezent nie odda w 100% wdzięczności za trud włożony w wykształcenie i wychowanie dziecka, ale z pewnością jest to miły gest, a jednocześnie pamiątka, dzięki której nauczycielowi zrobi się ciepło na sercu. Co w takim razie podarować mu w prezencie?

Upominki książkowe

Dzień Nauczyciela pomysły na prezent z rabatami

Książka to doskonały prezent dla nauczyciela, pod warunkiem, że traficie w gust! Jeżeli nie wiecie, w jakim gatunku lubuje się dany nauczyciel, możecie postawić na tytuł związany z przedmiotem, którego naucza. Poniżej zamieszczamy listę promocji na książki, z których skorzystacie w sklepach:

  • Chodnik Literacki: setki nowości książkowych w przecenie
  • Egmont: 30% rabatu na wszystkie książki, kod: zakupy2017
  • Empik: romanse, powieści obyczajowe i inne do 50% taniej
  • Merlin: książki autora Carlos Ruiz Zafon do -33%
  • Tania Książka: fantasy i science fiction do 35% taniej

Słodkie co nieco

Nic tak nie osłodzi Dnia Nauczyciela, jak pyszne czekoladki! Tym bardziej, że teraz na stronie Chocolissimo zamówicie je 10% taniej z kodem: CACHOCO16

Dzień Nauczyciela pomysły na prezent z rabatami

Jeśli chcecie podarować swojemu nauczycielowi coś na osłodę - Chocolissimo ma przygotowaną specjalną ofertę na Dzień Nauczyciela. Musimy przyznać, że te czekoladki wyglądają naprawdę uroczo i z pewnością sprawią przyjemność każdemu wychowawcy :-)

Prezent z humorem

Jeśli Wasz nauczyciel tryska humorem i rzuca żartami z rękawa, możecie podarować mu zabawny upominek, który będzie odzwierciedlał jego charakter. Koszulka z żartobliwym nadrukiem będzie strzałem w dziesiątkę! Gdzie kupicie takie ze zniżką?

Dzień Nauczyciela pomysły na prezent z rabatami

W Koszulkowo.com dostaniecie zabawne T-shirty z nadrukami w promocji z okazji zbliżającego się święta Edukacji Narodowej. Taki upominek na pewno zaskoczy każdego wychowawcę!

Personalizowany upominek

Chcecie podarować swojemu ulubionemu nauczycielowi coś naprawdę wyjątkowego? Postawcie na personalizowany upominek, który będzie jedyny w swoim rodzaju! Możecie zamówić, na przykład, fotoksiążkę, którą stworzycie ze zdjęć ważnych wydarzeń z życia Waszej klasy. Taka fotoksiążka będzie jednocześnie pamiątką, do której nauczyciel z sentymentem będzie wracał po latach.

Dzień Nauczyciela pomysły na prezent z rabatami

Na Grouponie znaleźliśmy kupon rabatowy na fotoksiążkę w cenie 34,90 zł, ale kupicie ją jeszcze taniej z kodem rabatowym: GODEALLA (cena po rabacie 29,66 zł).

Uniwersalny upominek

Nie wiecie co kupić nauczycielowi i boicie się, że nie traficie w jego gust? W takim razie postawcie na sprawdzony, uniwersalny gadżet, który jest nieodzownym atrybutem każdego nauczyciela - długopis!

Dzień Nauczyciela pomysły na prezent z rabatami

Długopisy Parkera kupicie w promocji w Empiku:

Mamy nadzieję, że takim prezentem żaden nauczyciel nie będzie wstawiał jedynek do dziennika! :-) Przed Dniem Nauczyciela z pewością w supermarketach pojawią się także promocje na kwiaty. Dobrym wyjściem będzie zakup większego prezentu klasowemu wychowawcy, a pozostałym nauczycielom symbolicznego kwiatka. W dużych dyskontach typu Lidl z pewnością znajdziecie kwiaty cięte i doniczkowe w niskich cenach. A gdzie jeszcze skorzystacie z rabatów na książki, które tak bardzo kochają nauczyciele?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close