logo

Dzień Mężczyzn - pomysły na prezenty z rabatami

09mar 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Był Dzień Kobiet i mnóstwo zniżek dla pań, a już w sobotę również mężczyźni będą ochodzili swoje święto. Nie macie jeszcze prezentów z okazji Dnia Mężczyzn? Wyszukaliśmy dla Was gotowe pomysły z rabatami i promocje na ten dzień!

Reklama

Po Dniu Kobiet przyszedł czas również na święto wszystkich panów. Dzień Mężczyzn obchodzony 10 marca, tuż po Dniu Kobiet, jest co prawda mniej popularny niż Dzień Chłopaka obchodzony 30 września, ale jeśli Wy chcecie obdarować najbliższych Wam mężczyzn upominkiem właśnie z tej okazji, przygotowaliśmy dla Was pomysły z rabatami. Gdzie jeszcze zdążycie kupić prezenty dla panów?

Pomysły na prezenty z okazji Dnia Mężczyzn

Mamy nadzieję, że wszyscy panowie stanęli na wysokości zadania i z okazji Dnia Kobiet przygotowali dla swoich ukochanych pań piękne upominki, ponieważ teraz kolej na rewanż. Tym razem to panie będą obdarowywały mężczyzn prezentami z okazji ich święta. My wiemy, gdzie kupicie upominki Last Minute dla panów z rabatami.

Dzień Mężczyzn 2018 pomysły na prezenty z rabatamiGroupon

Z okazji Dnia Mężczyzn możecie podarować swojemu mężowi, partnerowi czy bratu voucher na wstęp do Escape Roomu. To doskonała zabawa! Tym bardziej, że z kuponu mogą skorzystać więcej niż 2 osoby. Jeżeli obdarowywana przez Was osoba lubi rozwiązywać zagadki i spędzać czas z przyjaciółmi - to będzie strzał w dziesiątkę. Kupon rabatowy znajdziecie na Grouponie.

Dzień Mężczyzn 2018 pomysły na prezenty z rabatamiSuperprezenty

A może wstęp do wirtualnej rzeczywistości? To może być naprawdę zupełnie nowe doświadczenie! Dzięki temu będziecie mogli poznać możliwości najnowocześniejszej technologii i zachwycić się wirtualną rzeczywistością. Kupon rabatowy kupicie na stronie Superprezenty od 29 zł (30 minut dla 1 osoby).

Dzień Mężczyzn 2018 pomysły na prezenty z rabatamiGroupon

Mamy również coś dla panów, którzy uwielbiają filmy akcji i chcieliby chociaż przez chwilę poczuć się jak w bohaterowie jednego z nich. Z okazji Dnia Mężczyzn możecie podarować im wejście na strzelnicę z instruktorem, gdzie panowie będą mogli spróbować swoich sił i postrzelać z broni - jak w prawdziwym filmie akcji!

Dzień Mężczyzn 2018 pomysły na prezenty z rabatamiGroupon

Czasami do szczęścia nie potrzeba wiele. Znajomi, bilard i świetna zabawa gwarantowana! A na Grouponie za kupon rabatowy na grę w bilard lub snookera zapłacicie tylko 18 zł. Nie tylko vouchery możecie kupić panom z okazji ich święta. W supermarketach również znajdziecie pomysły na prezenty.

W najnowszej ofercie Lidla znajdziecie narzędzia dla panów "złotych rączek", którzy uwielbiają majsterkować.

Dzień Mężczyzn 2018 pomysły na prezenty z rabatamiLidl, gazetka str. 16-17

Nowy zestaw narzędzi czy kluczy może być dobrym pomysłem na prezent z okazji Dnia Mężczyzn :-) W Lidlu kupicie panom również koszule w kratę na co dzień już za 34,99 zł. Promocje na Dzień Mężczyzn znajdziecie również w sklepie Carrefour, gdzie będziecie mogli kupić w prezencie perfumy czy urządzenia do pielęgnacji:

Dzień Mężczyzn 2018 pomysły na prezenty z rabatami

Z okazji Dnia Mężczyzn również wiele sklepów udostępnia rabaty. Gdzie skorzystacie z promocji na święto wszystkich panów?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close