logo

Dzień Matki: zrób sobie zdjęcie z Mamą i wygraj naszyjnik YES

20maj 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Z okazji Dnia Matki do wygrania w konkursie Yes jest piękny naszyjnik, karta podarunkowa i bukiety kwiatów. A to wszystko za zdjęcie z Mamą!

Już niebawem będziemy obchodzić Dzień Matki. Znalezienie odpowiedniego prezentu może być kłopotliwe, bo jak można wyrazić swoją miłość pielęgnowaną przez tyle lat? W osobnym artykule zebraliśmy najlepsze pomysły na prezenty dla Mam w dobrych cenach. Jednakże jeśli chcesz się pochwalić zdjęciem ze swoją Mamą i przy okazji zgarnąć naszyjnik Yes o wartości 549zł, kartę podarunkową SIMPLE o wartości 500zł lub bukiet kwiatów - to konkurs #YESloveisSIMPLE - Kochamy Mamy! jest dla Ciebie.
Co musisz zrobić, aby wygrać?


  • Polub fanpage YES i SIMPLE
  • Zrób sobie zdjęcie z Mamą i dodaj je na swój profil na Instagramie i Facebooku
  • Dodaj w opisie #YESloveisSIMPLE

Spośród dodanych zdjęć Jury każdego dnia wybierze tylko jedno, którego autor zostanie nagrodzony bukietem kwiatów dla swojej Mamy. Nagrodą główną jest naszyjnik YES oraz karta podarunkowa SIMPLE o wartości 500zł - zwycięzca zostanie ogloszony 26 maja. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć w regulaminie.

Zdjęcia w ramach konkursu można dodawać do 25 maja, tylko nie zapomnij o tagu #YESloveisSIMPLE. Warto się zastanowić nad pięknym prezentem dla Mamy :)

Jeżeli wciąż szukasz idealnego prezentu, to sprawdź kilka pozostałych ofert:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close