logo

Dzień Matki: zabierz mamę na film. Na Grouponie setki tanich biletów do Multikina.

23maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Monika

0

Tylko kilka dni dzieli nas od Dnia Matki 2014. Przygotowałeś już prezent dla ukochanej mamy? Jeśli wciąż nie masz pomysłu, postaw na sprawdzone rozwiązanie: kino. Nie martw się także kosztami: na tę wyjątkową okazję Groupon i Multikino przygotowali specjalną promocję, dzięki której dwa bilety kosztują 19 zł. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek!

Dzień Matki w Multikinie

To prawda: dwa bilety do Multikina mogą kosztować 19 zł. Jest to możliwe dzięki magii Groupona, który udostępnił kupon uprawniający do takiej zniżki. Wystarczy zakupić kupon na tej stronie, a następnie wymienić go w kasie Multikina na dwie wejściówki na seans. Możesz wspólnie z mamą obejrzeć jeden z poniższych filmów:

  • Casanova po przejściach
  • Kochanie, chyba Cię zabiłem
  • Yves Saint Laurent

Kupon jest ważny tylko w dniach 23-26.06.

Groupon Multikino

Film w Multikinie taniej nie tylko od święta: bilet za 17,90 zł.

Po Dniu Matki także możesz chodzić do Multikina płacąc mniej niż zwykle. Ceny biletów różnią się w zależności od miasta; w niektórych przekraczają 30 zł za seans weekendowy! Jeśli należysz do tych nieszczęśliwców, oferta Groupona może być dla Ciebie wybawieniem.

Z tym kuponem (możesz kupić ich maksymalnie 20!) do 23 grudnia 2014 płacisz za bilet niecałe 18 zł, niezależnie od dnia tygodnia. Oferta nie obejmuje co prawda filmów 3D, pokazów specjalnych, miejscówek VIP oraz sal xtreme, ale z pewnością znajdziesz dobry sposób, aby pożytecznie i z przyjemnością wykorzystać zakupiony voucher :-)

Multikino Groupon

Cola i popcorn lub nachos w Multikinie za 10 zł

To nie koniec niespodzianek. Przekąski w Multikinie do tanich nie należą, ale teraz możesz rozsmakować się w nich podczas seansu już za 10 zł. Co wchodzi w skład zestawu za dyszkę?

Napój 0,4l, do wyboru:

  • Coca-Cola,
  • Coca-Cola Zero,
  • Fanta
  • Sprite

Przekąska, do wyboru:

  • popcorn solony (2 l)
  • nachos z sosem serowym lub salsa (70g)

Możesz kupic i wykorzystać dowolną liczbę kuponów, jednak tylko w terminie 24-31.05. Możesz także wykorzystać kupon razem z innymi voucherami zakupionymi wcześniej na Grouponie :-)

Popcorn i Cola Multikino

Opisane wyżej kupony znajdziesz i zakupisz pod poniższymi linkami:

Zobacz także inne oferty specjalne z kategorii Kultura i Rozrywka:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close