logo

Dzień Matki: pomysły na prezenty w dobrych cenach

12maj 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

0

Do wielkiego święta wszystkich Matek, Mam i Mamuś zostały dwa tygodnie. Myślałaś już o tym, co podarujesz swojej Mamie w tym roku? Jeżeli nie, spójrz na nasze propozycje, które kupić można ze sporymi rabatami.

Prezent z serca

Pisząc artykuły o inspiracjach podarunkowych dla naszych najbliższych z okazji najróżniejszych świąt, zawsze podreślamy, że okazywać sobie uczucia i wdzięczność trzeba każdego dnia. Jednak w takie wyjątkowe dni, jak na przykład Dzień Babci i Dziadka, Dzień Matki czy Dzień Ojca, warto pomyśleć choćby o drobiazgu, który na pewno sprawi radość obdarowywanemu. Nie musi być on oczywiście drogi, bo przecież liczy się przede wszystkim gest. Zgodnie z takimi założeniami, szukaliśmy prezentów, które mogą stać się dla Was inspiracją lub będą stanowić już gotową odpowiedź na pytanie, co kupić.

Niezawodne kwiaty

Niektórzy mogą uważać, że to przereklamowany sposób na wyrażanie uczuć i pewnego rodzaju "pójście na łatwiznę".  Gwarantujemy Wam - wcale tak nie jest! Większym problemem, niż zastanawianie się nad sensownością podarowywania kwiatów, może być ich cena - zwłaszcza w przypadku usług przesyłek kwiatowych. Usługa dostarczania bukietów do dowolnego miejsca w kraju (a nierzadko także i na świecie) na ogól jest dość droga. Na szczęście z pomocą przychodzą nam kody rabatowe, oferowane przez takie internetowe kwiaciarnie, a także czasowe promocje, które pojawiają się w serwisach zakupów okazyjnych.

Właśnie taką ofertę znaleźliśmy na Grouponie. Ekspres Kwiatowy oferuje groupon wart 60 zł w cenie 29,90 zł. Co ważne, w cenę vouchera wliczona jest już dostawa.

Groupon poczta kwiatowa

Inne e-kwiaciarnie także oferują atrakcyjne zniżki. Poniżej przedstawiamy kilka okazji do tańszego zamówienia kwiatów na Dzień Matki.

Jeżeli już zdecydujecie się na to, że w tym roku to właśnie kwiaty powiedzą za Was "Kocham Cię Mamo", to odsyłamy Was do bardzo ciekawej infografiki, która pokazuje, że że rodzaj i kolor kwiatów mają określoną symbolikę. Fragment tej grafiki przedstawiamy poniżej, zaś wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się z całą infografiką, odsyłamy na stronę, na której została zamieszczona.

Źródło: https://infografika.wp.pl/title,Czy-znasz-symbolike-kwiatow-i-znaczenie-ich-kolorow,wid,17010790,wiadomosc.html?

Daj mi czas

Miłym podarunkiem dla Mamy może okazać się także bilet do kina, teatru czy voucher do restauracji. Tego rodzaju upominki, i to z rabatami do 70%, znajdziecie oczywiście na naszej stronie GoDealla.pl. Po kliknięciu w link wybierzcie miasto, z którego chcecie przeglądać oferty, a następnie z boku kliknijcie w kategorię, która Was interesuje. Jest z czego wybierać ;)Dzień Matki vouchery

Zachęcamy jednak, by do takiego prezentu "dorzucić" coś jeszcze: swój czas. Zabierzcie mamę na miłą kolację lub na kulturalną wyprawę po teatralnych scenach w Waszym mieście - wspomnienia z takiego wspólnego wypadu zostaną w pamięci na długo.

Mało?

Więcej inspiracji i gotowych pomysłów na prezenty, które nie zrujnują Twojego budżetu, znajdziesz na naszej stronie z kodami promocyjnymi do największych sklepów internetowych: https://www.godealla.pl/kupony/.

Poniżej prezentujemy inne ciekawe promocje, wśród których być może odnajdziesz prezent idealny dla Twojej mamy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close