logo

Dzień Kobiet: gdzie zamiast kwiatka dostaniesz rabat?

05mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Mimo zapewnień, że kwiaty są niepotrzebne, a czekoladki zbędne - każdego dnia kobieta ucieszy się z małego drobiazgu. A przy takiej okazji jak Dzień Kobiet - jest to wręcz pożądane. Może to być równie dobrze kolejna wymówka do sprawienia sobie samej małego prezentu :)

Prezenty i niespodzianki dla ukochanej, mamy, siostry, sąsiadki, koleżanki z pracy - zawsze są mile widziane. Ponoć to uśmiech najlepiej zdobi kobietę, więc dlaczego go nie wywołać?

Na szczęście dużo sklepów specjalnie na ten dzień szykuje różne promocje. Nie musimy zatem martwić się o pozostającą po dużej radości - równie dużą pustkę w portfelu. Do dzieła!Oto lista rabatów i promocji z okazji Dnia Kobiet:


Cały czas wypatrujemy nowych kodów na horyzoncie, dlatego też są one na bieżąco aktualizowane. Jeżeli nie ma tu jeszcze Twojego ulubionego sklepu, zajrzyj później! Może właśnie dotarł do nas kupon zniżkowy?

W promocjach i zniżkach z okazji Dnia Kobiet można przebierać, ale to nie jedyne warte uwagi oferty na nadchodzący weekend. Przypominamy o akcji kuponowej z magazynami Hot Moda, Joy, Cosmopolitan i zniżkach, o których możecie przeczytać w tym artykule: Kupony rabatowe w Hot Moda, Joy i Cosmopolitan. Ponad 170 zniżek!

Nic Ci się nie spodobało, a 8 marca już blisko? Sprawdź inne pomysły na idealny podarunek:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close