logo

Dzień Kobiet - 6 tanich i sprawdzonych pomysłów na prezent

19lut 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W Dzień Kobiet bez drobnego upominku dla ukochanej żony, mamy czy siostry na pewno się nie obejdzie! Żebyście każdą bliską Wam kobietę mogli obdarować małym prezentem, przygotowaliśmy dla Was kilka tanich propozycji z rabatami. Sprawdźcie gotowe pomysły!

Reklama

Całkiem niedawno obchodziliśmy święta Bożego Narodzenia, zaledwie kilka dni temu Walentynki, więc Wasze pomysły na upominki już się wyczerpały?

Dzień Kobiet - 6 trafionych pomysłów na prezent

8 marca tuż, tuż i to najwyższy czas żeby zacząć rozglądać się za prezentami dla wszystkich bliskich Ci kobiet. Najlepiej wziąć kartkę, długopis i wypisać sobie wszystkie Panie, które w tym dniu powinny dostać mały upominek. W związku z tym, że marzec zwiastuje już nadejście wiosny, sprawdzonym pomysłem na prezent z okazji Dnia Kobiet z pewnością będą kwiaty.

Kwiaty

Dzień Kobiet 2019 prezent

Możecie zamówić je przez stronę EuroFlorist, tam znajdziecie jedne z najniższych cen, ale mamy dla Was też dodatkową zniżkę 10% z kodem: RABAT1019. na pewno kilka dni przed samym Dniem Kobiet także w supermarketach pojawią się świetne okazje na kwiaty cięte. Przygotujemy dla Was porównanie cen i spis najlepszych promocji, więc zaglądajcie do nas!

Każda kobieta kocha również łakocie i na pewno pyszne czekoladki wywołają uśmiech na twarzy bliskiej Wam osoby. Tym bardziej jeśli będą tak piękne jak te, które kupicie na stronie Chocobox :-) Z takich butów na pewno każda Pani się ucieszy :-)

Czekoladki

Dzień kobiet 2018 pomysły na prezent

Z kodem rabatowym: GoDealla2019 otrzymacie 10% rabatu na wszystkie czekoladki. Obok kwiatów i czekoladek, z okazji Dnia Kobiet Panie bardzo chciałyby otrzymać również ładną błyskotkę, która będzie świetnym dodatkiem do stroju. Ale nie martwcie się, elegancka biżuteria wcale nie musi być taka droga!

Biżuteria

Dzień Kobiet 2019 prezent

W sklepie W.Kruk znajdziecie łańcuszki, kolczyki czy pierścionki, które kosztują nawet 19 zł, a które na pewno zrobią wrażenie na obdarowywanej kobiecie:

Nam wpadła w oko jeszcze bardzo symboliczna bransoletka z kluczykiem do szczęścia ze sklepu Savicki. Kupicie ją w cenie 68 zł.

Dzień Kobiet 2019 prezent

Ale nie tylko samymi błyskotkami kobiety żyją! Sprawdzonym pomysłem na prezent z okazji ich święta będzie także dobra, wciągająca książka. My zajęliśmy się wyszukaniem promocji, Wy musicie tylko wybadać, jaki gatunek najbardziej lubi osoba, której chcecie wręczyć książkowy upominek.

Książka

Dzień kobiet 2018 pomysły na prezent

Tytuły w naprawdę atrakcyjnych cenach zamówicie przez stronę Chodnik Literacki. Od dłuższego czasu uwielbiamy robić tam zakupy, ponieważ naprawdę tak niskich cen nie znajdziecie nigdzie indziej!

Były promocje na kwiaty, czekoladki, biżuterię i książki, a co jeszcze znajduje się na liście TOP 6 najlepszych prezentów na Dzień Kobiet? Bielizna! I ją oczywiście również wyszukaliśmy w atrakcyjnych cenach!

Bielizna

Dzień kobiet 2018 pomysły na prezent

Gdzie znajdziecie takie cuda w takich cenach? Etam - polecamy tam szukać. Jeszcze mnóstwo modeli możecie kupić nawet 70% taniej, ponieważ nadal trwa tam zimowa wyprzedaż. Pamiętajcie tylko, że jeżeli zdecydujecie się na zakup bielizny w prezencie z okazji Dnia Kobiet to musicie wiedzieć, jaki rozmiar wybrać :-) Ostatnie miejsce w spisie najbardziej pożądanych upominków zajęły kosmetyki. Przygotowaliśmy dla Was małą listę drogerii, w których aktualnie znajdziecie kosmetyczne rabaty.

Prezenty na Dzień Kobiet od serca

Jeżeli Wasz budżet jest naprawdę bardzo ograniczony i nawet nasze promocje nic na to nie poradzą, to zawsze możecie postawić na prezent prosto z serca, który sami przygotujecie. Co to może być? Pyszny obiad dla mamy, śniadanie do łóżka dla ukochanej, kartka z miłymi słowami dla siostry... drobny gest, ale tak naprawdę w tym dniu liczy się pamięć!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close