logo

Dzień Dziecka w PKP Intercity: mali podróżnicy jadą za darmo!

29maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

5

Nadchodzący weekend to prawdziwa gratka dla tych, którzy planują podróżować pociągami PKP Intercity. Dzieci i młodzież do 16 roku życia mogą jeździć zupełnie za darmo! To jeszcze nie koniec niespodzianek z okazji Dnia Dziecka: najmłodsi otrzymają miłe upominki, a ich opiekunowie rabat na zakup biletu dla siebie.

Aby skorzystać z promocji należy pobrać bezpłatny bilet w kasie lub u konduktora. Wszystko, co potrzebne, by odebrać darmową przejazdówkę, to dokument potwierdzający wiek dziecka. Po jego okazaniu można odebrać bezpłatną miejscówkę z adnotacją "Dzień Dziecka z PKP IC". Oferta ważna jest w klasie 1. i 2. pociągów TLK i EIC.

Każda osoba, urodzona w 1998 roku i później, może jechać za darmo, jeżeli jej podróż odbędzie się w dniach 31 maja 1 czerwca 2014 roku. Promocja obejmuje przejazdy zarówno w 2. jak i w 1. klasie pociągów TLK oraz EIC. Szczegółówe warunki opisuje regulamin akcji: www.intercity.pl/pl/dokumenty/Przepisy.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Bezpłatnemu biletowi dla dzieci towarzyszy inna promocja: 32% rabat dla opiekunów. Warunkiem jest podróżowanie wspólnie z grupą od 2 do 5 osób z przynajmniej jednym dzieckiem, które nie ukończyło 16 roku życia. Ta konkretna promocja, nazywana "Biletem rodzinnym", ważna jest przez cały rok.

Na najmłodszych czekać będą drobne upominki w postaci Bazgroszytu. Jest to zestaw kolorowanek i kredek, który ma umilić podróż.  Rozdawać je będą konduktorzy. Szczegóły akcji oraz jej regulamin znajdują się na stronie www.intercity.pl/pl/site/o-firmie/aktualnosci/pkp-intercity-na-dzien-dziecka.

Nie lubisz pociągów?

Nie jesteś fanem pociągów? Wolisz inne środki komunikacji, ale nie chcesz przepłacać? A może po prostu nie masz swoich dzieci? Zobacz promocje na wycieczki i wakacje, które obowiązują niezależnie od tego, czy jesteś mamą lub tatą, czy nie;)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close