logo

Dzień Darmowej Wysyłki z Ceneo - gdzie i kiedy dostawa za darmo?

28lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Słyszeliście o Dniu Darmowej Dostawy? Teraz jedna z najpopularniejszych porównywarek cenowych startuje z własną akcją. Jakie sklepy biorą udział w Dniu Darmowej Wysyłki z Ceneo i kiedy będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego transportu zamówień? Sprawdźcie!

Reklama

Dzień Darmowej Dostawy w sklepach

Od kilku lat, niezmiennie na początku grudnia, startuje słynna akcja Dzień Darmowej Dostawy, w której każdego roku biorą udział setki sklepów w całej Polsce. W tym jednym dniu w roku możecie do woli zamawiać i robić zakupy online nie martwiąc się kosztami przesyłki. Wtedy wszystkie opcje i metody dostawy kosztują... okrągłe 0 zł, bez minimalnej wartości zamówienia i dodatkowych warunków.

W tym roku Dzień Darmowej Dostawy 2018 przypada na 5 grudnia, a swój udział w tej akcji na dzień 19.11 zadeklarowało już ponad 530 sklepów. Za przesyłkę nie zapłacicie, między innymi, w Black Red White, Giacomo Conti, Emako, Kodano, eZebra, Coccodrillo, 5.10.15., Clochee, MegaKoszulki, Douglas. Te marki już potwierdziły swój udział w Dniu Darmowej Dostawy. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszym osobnym tekście. 

Dzień Darmowej Dostawy w tym roku nie będzie jedyną okazją do zrobienia zakupów w wielu sklepach nie płacąc za przesyłkę. Porównywarka cenowa Ceneo startuje z własną okazją promocyjną!

Dzień Darmowej Wysyłki - konkurencja dla Dnia Darmowej Dostawy?

Dzień Darmowej Wysyłki to akcja marketingowa Ceneo, która staje się konkurencją dla słynnego Dnia Darmowej Dostawy. W akcji weźmiecie udział 3 grudnia w setkach sklepów online w całej Polsce. Co zyskacie?

Jako właściciele sklepów i marketerzy

Dzień Darmowej Wysyłki z Ceneo to idealna szansa dla Was na promocję swojego sklepu! Na stronie akcji dziendarmowejwysylki.pl znajdzie się logotyp Waszego sklepu, a informacje o Waszym udziale w tej akcji będą zamieszczone w newsletterze kierowanym do ponad 1 mln użytkowników oraz promowane w mediach społecznościowych czy w artykułach sponsorowanych. Do Dnia Darmowej Wysyłki możecie dołączyć bezpłatnie, a zgłoszenia są przyjmowane do 29.11 do godz. 12:00.

Jako kupujący

Korzyści dla Was są oczywiste! Zamiast płacić za dostawę swojego zamówienia, także kurierem, będziecie mogli do woli kupować i nie martwić się dodatkowymi opłatami. Jak znajdziecie oferty na Dzień Darmowej Wysyłki? 3 grudnia na stronie Ceneo.pl szukajcie sklepów oznaczonych znaczkiem "Darmowa Wysyłka": 

Dzień Darmowej Wysyłki Ceneo

Jesteście ciekawi, w jakich sklepach już 3 grudnia dostawę zamówienia otrzymacie bezpłatnie? Poniżej lista!

Lista sklepów biorących udział w Dniu Darmowej Wysyłki:

Moda:

Dom i wnętrze:

Elektronika, RTV i AGD:

Zdrowie i uroda:

Pozostałe:

W tych sklepach, między innymi, 3 grudnia złożycie zamówienie bez kosztów dostawy. Nie chcecie czekać aż tyle z zakupami online? Wiemy, gdzie już teraz nie zapłacicie za przesyłkę!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close