logo

Dzień Darmowej Dostawy 2016: w jakich sklepach nie zapłacicie za przesyłkę?

29lis 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Aktualizacja! Każdego roku na przełomie listopada i grudnia startuje Dzień Darmowej Dostawy. W tym jednym dniu w roku wszystkie sklepy, które zgłoszą swój udział w akcji, wyślą do Was każde zamówienie zupełnie bezpłatnie, bez względu na to co zamówicie i jaka będzie wartość Waszej paczki. Dzisiaj mamy dla Was zaktualizowaną listę sklepów z darmową dostawą 29 listopada.

Reklama

Mam swoją działalność - czy warto wziąć udział w akcji?

Oczywiście! Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego, dbasz o jego promocję i marketing, to uwierz nam - opłaca się! Wiele sklepów w Dniu Darmowej Dostawy odnotowuje najwyższe sprzedaże w ciągu całego roku. Nawet jeśli będziesz musiał ponieść koszty przesyłek i zapłacić za nie firmie przewozowej, na Twoją stronę internetową zajrzy o wiele więcej użytkowników, niż zwykle i z pewnością również więcej osób dokona zakupu. Więcej transakcji = większy zysk. Poza tym, żeby zaoszczędzić i nie wydawać pieniędzy za dwa tygodnie czy za miesiąc na przesyłkę, prawdopodobnie klienci zdecydują się na większe zakupy, co z kolei wiąże się z większą wartością koszyka.

Jestem klientem - czy skorzystać?

Korzyści dla klientów są oczywiste. Zamawiasz i oszczędzasz koszty przesyłki. A jeśli można za coś nie płacić, to zawsze warto skorzystać z takiej okazji. Tym bardziej, że święta na horyzoncie, można więc pomyśleć o kupnie prezentów w Dniu Darmowej Dostawy. W akcji, tylko na chwilę obecną, biorą udział 374 sklepy, dlatego z pewnością uda Ci się skompletować upominki dla swoich bliskich.

Dzień Darmowej Dostawy 2016

Dzień Darmowej Dostawy 2016

Już dzisiaj możecie skorzystać z oferty wielu sklepów, które każde Wasze zamówienie dostarczą za okrągłe 0 zł. Na dzień 11 października swój udział zgłosiło i potwierdziło 75 sklepów, 2 listopada było ich już ponad 350, a dzisiaj mówimy już o 1805 sklepach, a dziś bez kosztów wysyłki możecie kupować w 2500 sklepach!

Pełną listę możecie zobaczyć na stronie DDD. A specjalnie dla Was stworzyliśmy alfabetyczny spis sklepów, w których darmowa przesyłka może Was najbardziej zainteresować. Poniżej lista podzielona na kategorie.

Wybrane sklepy z darmową dostawą 29 listopada

Odzież, bielizna i dodatki:

Kosmetyki:

Biżuteria:

Dla dzieci:

Inne:

Na bieżąco będziemy dla Was aktualizować listę, jak tylko więcej sklepów dołączy do akcji :) A będzie ich z pewnością jeszcze więcej!

Dzień Darmowej Dostawy to jedyny taki wyjątek w kalendarzu, w którym tak duża liczba sklepów wprowadza zupełnie darmową przesyłkę wszystkich swoich zamówień. Ale poza akcją DDD w ciągu roku również możecie korzystać z podobnych okazji. Do Dnia Darmowej Dostawy zostało jeszcze sporo czasu i jeśli chcielibyście sprawdzić, gdzie nie zapłacicie za przesyłkę już teraz, przygotowaliśmy dla Was spis sklepów oferujących darmową wysyłkę.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close