logo

Dzień Darmowej Dostawy 2015: gdzie nie zapłacisz za przesyłkę?

01gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Grudzień to miesiąc pełen ważnych dat i świąt: czekamy na Mikołajki, Wigilię czy Sylwestra. Niektórzy równie niecierpliwie czekają na ten jeden dzień w roku, w którym setki sklepów oferują darmową dostawę. Dla tych osób mamy dobrą wiadomość: to już 1 grudnia! Gdzie kupimy, nie płacąc za przesyłkę?

ReklamaZa przesyłkę jak za zboże

Akcja "Dzień darmowej dostawy" cieszy się ogromną popularnością wśród osób kupujących w Sieci. Organizowana jest od 2009 roku. Cel inicjatywy jest oczywisty: organizatorzy oraz biorące udział w akcji sklepy chcą zachęcić jak największą liczbę osób do zrobienia zakupów W Sieci. Mogłoby się wydawać, że dostawa za 0 zł jest słabym wabikiem, jednak patrząc na ceny dowozu zakupionych towarów, które wahają się od 9 do 200 zł (w zależności od rodzaju i rozmaru artykułu, a także sposobu zapłaty - najczęściej droższa jest dostawa kiedy decydujemy się zapłacić przy odbiorze zamówienia).

Jeśli kupujesz w Internecie to zapewne także Ciebie irytują sytuacje, gdy koszty przesyłki stanowią nawet 50% ceny zamawiającego produktu - a tak dzieję się w przypadku drobnych zakupów. W końcu nie po to buszujemy po Sieci, wyszukując rabaty i zniżki, które skutecznie obniżą ostateczną należność za zakupy, jednak po doliczeniu kosztów dostawy może się okazać, że produkt, który zamierzamy kupić jest tylko nieznacznie tańszy niż w sklepie stacjonarnym. A gdy do tej niewielkiej oszczędności dołożymy również czas na realizację zamówienia (w końcu, jak mawiają niektórzy, to także pieniądz!) i czekanie na nie kilka dni, to możemy zdecydować, że jednak bardziej będą nam się opłacały zakupy zrobione w tradycyjnym sklepie.

Dzień Darmowej Dostawy 2015

Dlaczego DDD jest dniem, na który warto czekać? Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę liczbę sklepów internetowych, która regularnie włącza się do akcji. W 2014 było ich blisko 3 tysiące! W tym roku udział w akcji bierze 2600 sklepów.

Nie będziemy opisywać wszystkich sklepów, które 1 grudnia nie pobiorą opłat za dostarczenie towaru do klienta. Pełną listę sprawdzicie wchodząc na stronę akcji.

Wybraliśmy jednak ponad 40, które sądząc po Waszych komentarzach i odwiedzinach na blogu, mogą Was najbardziej zainteresować.

Wybrane sklepy, w których 1 grudnia 2015 nie zapłacicie za wysyłkę towaru:

Pozostałe okazje sprawdzicie również na naszej stronie z kuponami do sklepów internetowych. Te, które dotyczą Dnia Darmowej Dostawy 2015 oznaczyliśmy odpowiednim tagiem, by ułatwić Wam poszukiwania.

Łącz okazje

Wśród sklepów, które wezmą udział w DDD 2015 znajdują się także te, które oferują kody rabatowe oraz okazjonalne zniżki. Możesz skorzystać podwójnie- nie płać za przesyłkę towaru, który kupiłeś w promocji i zaoszczędź na samych zakupach. Poniżej przedstawiamy aktualne okazje, które Ci w tym pomogą:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close