logo

Dzień Darmowej Dostawy 2014: gdzie nie zapłacisz za przesyłkę?

01gru 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Jest taki dzień w roku, w którym w setkach sklepów internetowych nie trzeba płacić za przesyłkę. Akcja "Dzień darmowej dostawy" cieszy się ogromną popularnością wśród osób kupujących w Sieci. W tym roku przypada 2 grudnia. Jakie sklepy dostarczą nam towar za darmo?

Każdy chce za darmo

Dzień Darmowej Dostawy, w skrócie DDD, organizowany jest od 2009 roku. Jego głównym celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów przez Internet. Tego rodzaju motywacja może okazać się skuteczna, biorąc pod uwagę fakt, iż sklepy liczą sobie za dostawę towaru od 9 do 200 zł - w zależności od rodzaju i rozmiaru artykułu. Na ostateczną cenę dostawy wpływ ma także sposób zapłaty za zamówienie - najczęściej jest ona wyższa w przypadku zapłaty przy odbiorze.

Dodatkowa kwota za dostawę, zwłaszcza przy niewielkich zakupach, może skutecznie odstraszyć od zakupów w Sieci. Część sklepów zdaje sobie z tego sprawę i okazjonalnie oferuje swoim klientom promocje obejmujące także darmową dostawę.

Dzień Darmowej Dostawy 2014

DDD jest wyjątkowym dla kupujących w Internecie dniem, w którego obchody włączyła się większość znanych e-sklepów. W poprzedniej edycji akcji udział wzięła rekordowa ich liczba - aż 2450. Już wiemy jednak, że w tym roku padnie kolejny  rekord - zgłoszono bowiem już 2550 e-sklepów! Jak więc widać, lista uczestniczących w DDD 2014 sklepów jest bardzo długa. My z kilku tysięcy z nich wybraliśmy 80, które mogą Was najbardziej zainteresować.

Wybrane sklepy, w których 2 grudnia 2014 nie zapłacicie za wysyłkę towaru:


Szczegółowa lista wszystkich sklepów biorących udział w akcji dostępna jest na stronie jej organizatora.

Gratka dla łowcy promocji

Wśród sklepów, które wezmą udział w DDD 2014 znajdują się także te, które oferują kody rabatowe oraz okazjonalne zniżki. Można więc skorzystać podwójnie - nie płacić za przesyłkę towaru, który zakupiono w promocji oraz zaoszczędzić na samych zakupach. Poniżej przedstawiamy okazje, jakie aktualnie obowiązują w tych sklepach.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close