logo

Dzień darmowego jedzenia na Pyszne.pl. W sobotę zamawiamy za free!

30sty 2015

Kategoria: Promocje | Autor:

2

Darmowa pizza? Tak, to możliwe! W najbliższą sobotę 31 stycznia aż 10 tysięcy osób zrobi darmowe zamówienie w serwisie Pyszne.pl!

Sen pizzożerców spełni się już jutro. Równo o godzinie 15:00 na Pyszne.pl zacznie działać specjalny kod rabatowy o wartości 25 zł, bez minimalnej kwoty zamówienia. Oznacza to, że "jedzeniowe" zamówienia poniżej tej kwoty otrzymamy zupełnie za darmo!

Kod, który należy wpisać w koszyku, brzmieć będzie DARMO. Zadziała wtedy, kiedy dana restauracja umożliwia płatność online. Pamiętać trzeba też, że do wartości zamówienia doliczane są ewentualne koszty dostawy (ale najczęściej nie trzeba za nią płacić). Jeśli łączna kwota zamówienia przekroczy wartość kodu, różnicę trzeba dopłacić online.

Z kuponu skorzysta 10 tysięcy osób - kto pierwszy, ten lepszy! Nie ma jednak co kombinować, na jedno gospodarstwo domowe przypada tylko jedna szansa promocyjnego zamówienia.

Regulamin akcji do przeczytania pod tym linkiem.

AKTUALIZACJA: Niestety, Pyszne.pl miało spore problemy z obsługą kodów rabatowych. Konkurencyjny Pizzaportal postanowił to wykorzystać, oferując "pyszną refundację" wszystkim, którym nie udało skorzystać się z promocji i poskarżyli się na to na Facebooku. Szczegóły w osobnym artykule.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close