logo

Dzień Babci i Dziadka - pomysły na prezenty z rabatami

08sty 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już niedługo wszystkie Babcie i Dziadkowie będą obchodzili swoje święto. Nie macie pomysłu na upominek dla nich? W naszym artykule znajdziecie gotowe propozycje niedrogich prezentów z okazji Dnia Babci i Dziadka!

Reklama

Już niedługo Dzień Babci i Dziadka. 21 i 22 stycznia zarezerwujcie sobie popołudnie żeby odwiedzić swoich kochanych dziadków :-) To doskonały moment, żeby podziękować za wszystko jednym z najważniejszych osób w naszym życiu. I choć dla nich najważniejsza będzie Wasza obecność, oprócz wspólnie spędzonego popołudnia, warto Babci i Dziadkowi podarować drobny prezent. Nie macie pomysłu na upominek z okazji Dnia Babci i Dziadka? Wyszukaliśmy dla Was kilka propozycji w dobrej cenie. Pamiętajcie, że nie sam prezent jest najważniejszy, a to, że odwiedzicie swoich dziadków w dniu ich święta.

Pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Wspólne wspomnienia

Dziadkowie lubią wracać do dawnych lat, przeglądać albumy ze zdjęciami i wspominać minione chwile. Dlatego idealnym prezentem z okazji Dnia Babci i Dziadka będzie fotoksiążka ze zdjęciami pokazującymi najważniejsze momenty Waszego życia.

Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

Fotoksiążkę w promocji kupicie na stronie Colorland. Tam zapłacicie za nią tylko 29 zł z kodem rabatowym: CLAFZ3NC. Do wykorzystania będziecie mieli aż 40 stron, na których możecie umieścić Wasze wspólne zdjęcia z Babcią i Dziadkiem. Taki prezent z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę!

Dziadkowie uwielbiają wspominać i opowiadać swoim wnukom o swoich przygodach. Dlatego świetnym upominkiem będzie dla nich także pamiętnik, w którym będą mogli zawrzeć wszystkie najważniejsze chwile ze swojego i Waszego życia. 

Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

Swoje opowieści przekazywane do tej pory ustnie, mogą zostać przez Babcię lub Dziadka spisane w formie pamiętnika, z dodanymi zdjęciami, które zawsze będą przypominały im o ważnych momentach. Książki pamiętniki kupicie taniej aż o 29 zł na stronie Moi Dziadkowie. Tam znajdziecie jeszcze więcej inspiracji prezentowych dla Babci i Dziadka.

Mamy dla Was jeszcze jeden bardzo oryginalny pomysł na prezent dla Babci i Dziadka. Gra planszowa "Jak to wtedy było?" na pewno będzie strzałem w dziesiątkę! Dzięki niej dowiecie się od swoich Dziadków nieznanych historii z ich życia, a oni wspólnie z Wami będą mogli wspominać dawne czasy. Tylko teraz grę "Jak to wtedy było?" kupicie aż 50 zł taniej! Promocja trwa do 22 stycznia.

Małe przyjemności

Każdej Babci i każdemu Dziadkowi należy się trochę przyjemności. Dlatego z okazji Dnia Babci i Dziadka możecie podarować im oryginalne czekoladki, które zamówicie przez stronę Chocolissimo:

Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

Z kodem rabatowym: N2018 słodkie przyjemności dla Babci i Dziadka zamówicie dodatkowe 10 zł taniej. Oczywiście czekoladki doskonale komponują się z popołudniową kawą. A tą najlepiej pije się w filiżance! Dlatego w prezencie dla Babci i Dziadka możecie podarować zestaw termiczych filiżanek, które będą długo trzymały ciepło i zimno:

Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka4Home - zestaw filiżanek termicznych 280 ml 2 szt. - 42,99 zł

Kupicie go w promocji za 42,99 zł zamiast 59,99 zł w sklepie 4Home.

Chwila dla siebie

Dziadkowie na brak wolnego czasu raczej nie narzekają, dlatego z okazji Dnia Babci i Dziadka możecie postawić na upominek, który pozwoli im jakoś go zagospodarować. Dobra książka umilająca popołudnie na pewno sprawi im przyjemność :-) W księgarni internetowej Paskarz.pl tytułu serii Ciekawostkihistoryczne.pl kupicie teraz w promocji:

Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

Książek w promocji szukajcie także w Chodniku Literackim. Tam bardzo często wybrane tytuły kupicie w mocno obniżonych cenach względem innych księgarni internetowych:

Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

W ramach prezentu na Dzień Babci i Dziadka możecie podarować swoim dziadkom wspólny obiad czy kolację w restauracji lub bilet na koncert:

Pomysły na prezenty dla Babci i Dziadka

Kuponów na wyjścia do restauracji czy na koncety szukajcie na GoDealli. Wystraczy, że wybierzecie interesującą Was lokalizację i kategorię, a uzyskacie dostęp do setek kuponów idealnych na Dzień Babci i Dziadka. 

Mamy dla Was jeszcze jeden pomysł na prezent dla Babci i Dziadka z rabatami. Elegancka galanteria skórzana z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę! Gdzie kupicie ją w promocji? Sprawdziliśmy!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close