logo

Dzień Babci i Dziadka - pomysły na niedrogie prezenty

11sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka, dlatego najwyższy czas pomyśleć o wyjątkowym upominku, który wręczycie Babci i Dziadkowi w dniu ich święta. Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji z zakupów grupowych. Te prezenty na pewno ucieszą Waszych "dziadków"!

Reklama

Wystarczy być

Doskonale wiemy, że nic tak nie ucieszy Babci i Dziadka, jak Wasza obecność. Najważniejsze żebyście w dniu ich święta poświęcili im czas, napili się razem kawy czy herbaty i porozmawiali. Dzień Babci i Dziadka akurat przypadają na weekend (21-22.01.2017), możecie więc tak wygospodarować czas, żeby spokojnie spędzić z "dziadkami" swoje popołudnie. A oni z pewnością będą bardzo szczęśliwi! Oczywiście dobrze wiemy, że nie odwiedzicie ich z pustymi rękoma mimo naszych zapewnień, że najważniejsza będzie już sama obecność, dlatego wybraliśmy dla Was kilka propozycji na tanie i oryginalne prezenty dla Babci i Dziadka z zakupów grupowych.

Wspomnień czar

Zapewne nie raz siedzieliście z Babcią i Dziadkiem nad albumami, przeglądaliście swoje rodzinne fotografie i słuchaliście dawnych historii. Dzisiaj niestety bardzo mało osób wywołuje swoje zdjęcia i wkłada je do albumu. Pstrykamy mnóstwo zdjęć na wakacjach czy przy okazji rodzinnych uroczystości, ale przechowujemy je na swoich komputerach. Dlatego na Dzień Babci i Dziadka proponujemy Wam zakup kuponu na fotoksiążkę, która z pewnością sprawi im radość.

Tani prezent na Dzień Babci i Dziadka

Do 15 stycznia na stronie Empik Foto wszystkie fotoksiążki na papierze kredowym zamówicie z rabatem 25%. Najmniejszy format (20x20 cm) kupicie już za 29,93 zł. Dostępny jest specjalny szablon na Dzień Babci i Dziadka :-)

Popołudniowy umilacz

Nie ma nic lepszego po obiedzie, oczywiście poza krótką drzemką, od herbaty i czegoś słodkiego. Dlatego na Dzień Babci i Dziadka możecie kupić piękne kosze prezentowe z różnymi rodzajami herbat, które będą umilały Waszym dziadkom poobiednie popołudnie :-) Groupon o wartości 40 zł do wykorzystania w Krainie Herbaty kupicie za 20 zł. Wybór herbat jest naprawdę ogromny, więc możecie skomponować Babci i Dziadkowi ich ulubione smaki.

Tani prezent na Dzień Babci i Dziadka

Praktycznie i z sercem

Personalizowane prezenty od serca zawsze wzruszają i cieszą. Kubek ze zdjęciem i napisem "Dla Babci" to naprawdę dobry pomysł, ponieważ takie upominki są jedyne w swoim rodzaju, tym bardziej, jeśli na takim kubku znajdą się imiona Waszych dziadków. Poza tym, kubków nigdy dość, one zawsze się przydają :-) Spersonalizowany kubek kupicie za 17,90 zł korzystając z tego kuponu.

Tani prezent na Dzień Babci i Dziadka

Coś dla duszy i ciała

Babci i Dziadkowi, poza sentymentalnymi i wzruszającymi prezentami, możecie również kupić coś dla ciała. Energiczna Babcia czy wciąż pełen werwy Dziadek z pewnością będą zadowoleni z kijków do nordic walking, w pakiecie oczywiście z deklaracją, że przynajmniej czasami razem z nimi będziecie maszerować. Teleskopowe kijki zamówicie poprzez kupon za 32 zł znaleziony na GoDealli.

Tani prezent na Dzień Babci i Dziadka

Te 4 propozycje wybrane z ofert zakupów grupowych wydają nam się naprawdę sensowne, tak samo, jak ich ceny. A jeżeli szukacie jeszcze innych kuponów na Dzień Babci i Dziadka, to zaglądajcie na GoDeallę. Po przejściu do zakładki "Kody rabatowe" i wpisaniu w wyszukiwarkę hasła "prezent" lub "Dzień Babci i Dziadka" pokażą Wam się aktualne rabaty w sklepach. Może wybierzecie też coś z listy poniżej?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close