logo

Dzień Babci i Dziadka: jeszcze więcej pomysłów na prezenty

15sty 2014

Kategoria: Inspiracje | Autor: Anna Spychalska

3

Wczoraj doradzaliśmy, jakie kody rabatowe będą przydatne w wyborze najlepszego prezentu dla Babci i Dziadka z okazji ich dnia. Dziś przedstawiamy najlepsze oferty zakupów grupowych, których wybór jako upominku z pewnością ucieszy naszych "dziadków".

Prezenty od serca

Kiedy nadchodzą święta takie jak Dzień Babci i Dziadka, wiele osób zastanawia się, jak znaleźć odpowiedni prezent, który spodoba się naszym starszym krewnym i sprawi, że poczują się oni przez nas docenieni. Warto, żeby podarunek, jaki przygotujemy dla babci i dziadka miał wyjątkowy charakter. Z GoDeallowych obserwacji wynika, iż starsi członkowie naszych rodzin lubią prezenty spersonalizowane, po których widać, że zostały wybrane specjalnie z myślą o obdarowywanych. Kwota wydana na prezent wydaje się nie mieć znaczenia: nieważne, czy są to laurki, czy też ręczniki z haftem "Dla Babci". Wybierając najlepsze oferty zakupów grupowych z prezentami dla dziadków, braliśmy pod uwagę właśnie to, by były to prezenty "od serca".

Znów słodzimy

Podobnie jak we wczorajszym artykule, dziś także zaczynamy od słodkiego podarunku. Przedstawiamy kupon, dzięki któremu na pewno nie jedna babcia i dziadek się uśmiechną. Bombonierka ze specjalnie wygrawerowaną na drewanianym pudełku dedykacją ma przynajmniej kilka walorów: smak, osobisty charakter podarku, ale także praktyczność, bowiem ozdobna szkatułka może być potem wykorzystana jako skrzyneczka do przechowywania bibelotów. To pewnego rodzaju drugie życie prezentu, które sprawi, że szybko nie zostanie on zapomniany.

Brzmienia z dawnych czasów

Prezentem, który z pewnością ożywi wspomnienia i wprawi w dobry humor jest muzyczny podarunek, przygotowany specjalnie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na dwóch płytach, zapakowanych w estetyczne pudełko ze specjalną dedykacją, znajduje się ponad 40 utworów, w tym przedwojenne tanga i niezapomniane melodie prywatek z dawnych czasów: "Oczy czarne", "Tango dla Ciebie", "Hiszpanka", czy "Piosenka szofera". Jeżeli masz babcię lub dziadka, którzy podśpiewują pod nosem piosenki swojej młodości, to trafiłeś na idealny podarunek!

Nowe wcielenie laurki

Każdy z nas pamięta odręcznie przygotowywane w dzieciństwie laurki. Ci, którzy mieli przyjemność sami takie otrzymać, wiedzą, jaką radość może przynieść kawałek papieru ze szczerymi, płynącymi z serca życzeniami. Oferta, która przedstawiamy na GoDealli jest nowoczesną wersją laurki: oprócz  wymyslonych przez nas życzeń, zawiera takze zdjęcia, które chcemy umieścić na uroczytej kartce. Sztywny papier, zabezpieczony laminatem, zapewni trwałośc fotolaurki. Jest to bardzo osobista pamiątka, która może wywołać wzruszenie - także uważajcie! ;)

Superbabcia i Superdziadek

Jeżeli wasza babcia lub dziadek nie boją się wyróżniać spośród tłumu, warto pomyśleć nad żartobliwym prezentem. Na GoDealli znajdziecie kupon, z którym w bardzo okazyjnej cenie kupicie koszulkę ze specjalnym nadrukiem. Superbabcia, Superdziadek, dla kochanej Babci Tereski, najlepszy Dziadek na Świecie - to tylko przykłady tekstów na koszulek, a waszym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Jeżeli martwisz się, że Twój starszy krewny nie będzie miał gdzie jej nosić, to przestań. Taka koszulka będzie idealna na spacery, spotkania ze znajomymi, gimnastykę dla seniorów czy zajęcia w sanatorium.

Cztery powyższe oferty są tymi, które uznaliśmy za ciekawy wybór na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka. To jednak nie jedyne okazje, jakie oferuje GoDealla. Jeżeli nie znalazłeś nic, co spodoba się nestorom rodu, zobacz propozycje opisane w poprzednim artykule o prezentach dla babci i dziadka. A jeszcze więcej inspiracji i gotowych pomysłów na prezenty, które nie zrujnują Twojego budżetu, znajdziesz na naszej stronie w specjalnej zakładce "Prezenty".

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close