logo

Dziel się opinią i wygrywaj karty podarunkowe do Media Markt

05sie 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Katarzyna Kalinowska

0

W Media Markt promocja goni promocję. Tym razem do zgarnięcia są karty podarunkowe do wykorzystania w sklepie Media Markt o wartości 100, 200 i 300zł.

Co trzeba zrobić żeby zdobyć kartę?

Wystarczy jedynie wystawić swoja opinię o dowolnym produkcie na stronie MediaMarkt.pl, a podczas jej publikowania zaznaczyć - "Chcę wziąć udział w konkursie na najlepszą opinię" i pozostawić swój adres e-mail.

Co prawda konkurs trwa już od maja, jednak nie martwcie się, nie oznacza to, że jesteście na straconej pozycji :). Wszystko dlatego, że konkurs ten został podzielony na kilka tur, które są niezależne od siebie. Kolejna tura własnie się zaczeła i trwać będzie do końca sierpnia, z kolei następna rozpocznie się z początkiem września i potrwa do końca miesiąca. Mamy też dobrą wiadomośc dla tych, którzy pisanie opinii mają w małym palcu - w związku z tym, że jak wspomnieliśmy wcześniej, poszczególne tury są od siebie niezależne, uczestnicy konkursu mogą brać udział we wszystkich rundach konkursu, przy czym jeden uczestnik może wygrać tylko jedną nagrodę w czasie trwania każdej z nich.

Co możemy wygrać?

Co miesiąc autorzy 5 najciekawszych opinii zgarniają karty podarunkowe na zakupy w sklepach Media Markt o wartości:

Jak dodać opinię?

Po pierwsze musimy wyszukać produkt, któremu opinię chcemy wystawić, a następnie kliknąć w zakładkę "Opinie klientów". Kolejnym krokiem jest wystawienie oceny danemu produktowi poprzez przypisanie mu odpowiedniej ilości gwiazdek, oraz pozostawienie opinii, która poprowadzi Was ku zwycięstwu :). Musicie koniecznie pamietać o tym, aby w polu "Twój e-mail" podać adres swojej skrzynki i zglosić chęć udziału w konkursie poprzez odznaczenie pozycji "Chcę wziąć udział na Najlepszą Opinię". Opinie nagrodzone w minionych turach konkursu znajdziecie tutaj. Powodzenia!

A jeżeli nie posiadacie tzw. lekkiego pióra i pisanie nie jest Waszą mocną stroną, zawsze możecie skorzystać z innych promocji i zniżek, których w Media Markt nie brakuje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close