logo

Duże rabaty na kursy e-learningowe

02lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

Pomyśl o samorozwoju i zainwestuj w siebie. Zapoznaj się z naszą listą z rabatami na kursy e-learningowe. Dzięki niektórym z nich zwiększysz swoje szanse na rynku pracy i popchniesz do przodu karierę zawodową. Wszystko za niewielkie pieniądze i bez wychodzenia z domu. Same plusy!

Reklama

Kursy dla Ciebie

Mamy kilka praktycznych kursów. Jeśli planujesz założyć własną firmę albo dokształcić się w popularnych zawodach, to szkolenia online będą jak znalazł.

Walcz z wypaleniem zawodowym

Wypalenia zawodowe jest zmorą naszych czasów. Kurs pozwoli Ci walczyć z negatywnymi skutkami zbyt intensywnej pracy. Jego koszt to 39 zł za 20 godzin.

Zostań trenerem

Na e-Kurs "Trener/Szkoleniowiec" wydasz 79 zł. Jego czas to 30 h. Kurs składa się z 5 ciekawych modułów. Dzięki nim dowie nauczysz się wiele o komunikacji personalnej, prowadzeniu prezentacji i organizacji szkoleń. Po odbyciu szkolenia wysyłane jest zaświadczenie ukończenia kursu na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Trener kurs

Poznaj tajniki marketingu i reklamy

Do wyboru masz kursy: "Marketing i Reklama" lub "Marketing Internetowy". Za każdy zapłacisz 49 zł. Dwa kursy w pakiecie kosztują 79 zł. Przygotowują one do pracy specjalisty w działach marketingu i sprzedaży. Kurs może być bardzo przydatny, ponieważ marketing internetowy to prężnie rozwijający się sektor. Zdanie kursu potwierdzane jest certyfikatem.

MARKETING INTERNETOWY

Podszlifuj angielski

Może pomyślisz o poduczeniu się angielskiego. Teraz bez tego języka ani rusz. Za 12-miesięczny kurs angielskiego z Home Academy zapłacisz jedyne 25 zł. Do wyboru są poziomy A1, A2, B1, B2. Dodatkowo dołączane są materiały z języka biznesowego. Szkoła oferuje dwie lekcje online tygodniowo. Sama decydujesz, kiedy chcesz zalogować się na platformie i skorzystać z nich. Na końcu kursu otrzymasz certyfikat.

Angielski kurs

Był umysł, teraz zadbaj o ciało

Zapisałaś się już na jeden z kursów? Doskonale! Teraz zadbaj o swoją kondycję fizyczną. Pomogą Ci w tym rabaty na odzież i obuwie sportowe…

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close