logo

Drugi telewizor za 1 zł w Media Expert

17gru 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już dawno myśleliście o zmianie telewizora na nowy? To doskonały moment na zakup sprzętu! Teraz podczas przedświątecznej akcji promocyjnej w Media Expert drugi telewizor dostaniecie za 1 zł. Jak skorzystać z promocji?

Reklama

Gdyby tak w cenie jednego telewizora można było dostać dwa i za drugi zapłacić tylko symboliczną złotówkę? Pomyślcie sobie, że oszczędzicie na tym nie tylko pieniądze, ale również unikniecie stresu związanego z walką o pilota ;-) Wy będziecie mogli obejrzeć mecz lub swój ulubiony serial, a Wasze pociechy, oczywiście za Waszą zgodą, będą mogły do woli oglądać bajki w drugim pokoju. I to wszystko dzięki akcji sklepu Media Expert na święta.

Drugi telewizor za 1 zł - jak skorzystać z promocji? 

Drugi TV za 1 zł w Media Expert

Mogłoby się wydawać, że złotówka to tak niewiele. W tej cenie można kupić jogurt, bułkę czy lizaka... ale nie tylko. W Media Expert tylko za 1 zł możecie dostać telewizor. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nowy sprzęt za 1 zł?

Wystarczy, że do 20.12.2018 umieścicie w koszyku jeden z telewizorów objętych promocją, wpisz odpowiedni kod rabatowy, a drugi TV za 1 zł zostanie automatycznie dodany do Waszego zamówienia. W zależności zakupionego telewizora, za który zapłacicie pełną cenę, za symboliczną złotówkę będziecie mogli otrzymać jeden z dwóch modeli.

Drugi TV za 1 zł w Media Expert

Drugi TV za 1 zł w Media Expert 

Ile trzeba wydać żeby otrzymać drugi TV za 1 zł?

W przypadku tego typu promocji jak drugi TV za 1 zł w Media Expert bardzo często akcją objętych jest jedynie kilka modeli i to w dodatku bardzo drogich. Zazwyczaj trzeba więc wydać nawet kilka tysięcy złotych żeby otrzymać drugi telewizor za 1 zł. W tym przypadku będziecie musieli zapłacić najmniej 3499,99 zł. Tyle kosztuje najtańszy model telewizora objęty promocją, do którego w gratisie za 1 zł otrzymacie drugi telewizor Skymaster LED 20SH3010 za 1 zł.

Drugi TV za 1 zł w Media Expert

Jak na to, że za niecałe 3500 zł uda Wam się kupić nowoczesny telewizor Philips LED 65 cali, a do tego drugi TV otrzymacie za symboliczną złotówkę... chyba naprawdę warto zastanowić się nad zakupem :-) Pomyślcie, jak będzie się oglądało mecz lub film na taki ekranie!

Oszczędzić możecie jednak nie tylko na telewizorze. Potrzebujecie zmywarki, Wasz laptop chce już odejść na zasłużoną emeryturę? A może do nowego sprzętu TV chcielibyście dokupić kino domowe? Wiemy, gdzie jeszcze czekają na Was zniżki! Sprawdźcie promocje na sprzęt RTV i AGD, dzięki którym kupicie wspaniałe prezenty na święta!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close