logo

Drugi telewizor za 1 zł w Media Expert

14lis 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Już dawno myśleliście o zmianie telewizora na nowy? To doskonały moment na zakup sprzętu! Teraz podczas Black Weeks w Media Expert drugi telewizor dostaniecie za 1 zł. Jak skorzystać z promocji?

Reklama

Gdyby tak w cenie jednego telewizora można było dostać dwa i za drugi zapłacić tylko symboliczną złotówkę? Pomyślcie sobie, że oszczędzicie na tym nie tylko pieniądze, ale również unikniecie stresu związanego z walką o pilota ;-) Wy będziecie mogli obejrzeć mecz lub swój ulubiony serial, a Wasze pociechy, oczywiście za Waszą zgodą, będą mogły do woli oglądać bajki w drugim pokoju. I to wszystko dzięki akcji sklepu Media Expert na Black Weeks.

Kup wybrany telewizor i odbierz drugi za 1 zł! 

Media Expert drugi telewizor za 1 zł

Mogłoby się wydawać, że złotówka to tak niewiele. W tej cenie można kupić jogurt, bułkę czy lizaka... ale nie tylko. W Media Expert tylko za 1 zł możecie dostać telewizor. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nowy sprzęt za 1 zł?

Wystarczy, że do 22.11.2018 umieścicie w koszyku jeden z telewizorów objętych promocją i przypisany do niego drugi produkt w cenie 1 zł zostanie automatycznie dodany do Waszego zamówienia. Poza drugim telewizorem, za 1 zł będziecie mogli kupić także inny sprzęt elektroniczny: smartfony, soundbary. 

Media Expert drugi telewizor za 1 zł

Produkty promocyjne w cenie 1 zł, które będziecie mogli dobrać do swojego telewizora, sprawdzicie klikając przy danym produkcie przycisk "Dobierz produkt za 1 zł".

Promocje na sprzęt RTV i AGD w Black Friday

Akcja Media Expert to doskonały pretekst do zrobienia zakupów, ale znamy jeszcze lepszy powód żeby zajrzeć również do innych sklepów z elektroniką! Już niebawem Black Friday, czyli dzień największych wyprzedaży i promocji w roku, a w Czarny Piątek zniżek na sprzęt na pewno nie zabraknie. W Black Friday promocje na AGD, RTV i elektronikę znajdziecie w największych sklepach typu Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD czy Komputronik, ale nie tylko. Po całą listę rabatów na Black Friday 2018 zaglądajcie do naszego artykułu zbiorczego!

Oszczędzić możecie jednak nie tylko na telewizorze. Potrzebujecie zmywarki, Wasz laptop chce już odejść na zasłużoną emeryturę? A może do nowego sprzętu TV chcielibyście dokupić kino domowe? Wiemy, gdzie jeszcze czekają na Was zniżki! Sprawdźcie promocje na sprzęt RTV i AGD, z których skorzystacie już teraz!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close