logo

Druga sztuka gratis w Vistula - oszczędzisz nawet 700 zł!

10mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Z okazji Dnia Mężczyzn możecie skorzystać z rabatów nie tylko 10 marca. Vistula rozdaje bonusy bez okazji aż do odwołania! Teraz przy zakupie garnituru, kurtki lub płaszcza drugą rzecz dostaniecie w prezencie!

Reklama

Każdy z nas lubi dostawać coś zupełnie za darmo i to całkowicie zrozumiałe :-) Akcja marki Vistula druga sztuka gratis akurat zbiegła się ze świętem mężczyzn, ale nie tylko 10 marca dostaniecie prezent i oczywiście nie tylko panowie otrzymają drugą sztukę za darmo. W zasadzie to nie końca za darmo, ponieważ za drugą rzecz, mimo nazwy promocji, będziecie musieli zapłacić grosik :-) Zgodnie z tym, co jest napisane w regulaminie, promocja trwa do odwołania nie wiemy więc dokładnie, jak długo jeszcze będziecie mogli odbierać bonusy do zamówień.

1+1 gratis za symboliczny grosik

Co prawda akcje typu 1+1 gratis nie do końca są takie darmowe. Przecież żeby coś dostać trzeba najpierw coś kupić :-) Nie zmienia to jednak faktu, że warto z nich skorzystać jeśli kupuje się mądrze.

Vistula 2 produkt gratis

Kiedy zazwyczaj chodzimy na zakupy? Wtedy, kiedy dana rzecz jest nam potrzebna - popyt nakręca podaż. No właśnie! Jeżeli więc stoicie przed zakupem nowego garnituru, kurtki lub eleganckiego płaszcza, który przyda Wam się jeszcze w tym sezonie, ale również w kolejnych - to będzie kupowanie z głową! :-) Skoro i tak musicie wybrać się do sklepu to lepiej iść do takiego, w którym za darmo, a dokładnie za symboliczny grosik, dobierzecie sobie drugą rzecz, a zrobicie to w Vistula.

Przykładowe zamówienie:

Vistula 2 sztuka gratis

1. Garnitur LUIS - 1299,00 zł

2. Płaszcz VONGAI - 699,00 zł

Razem: 1998,00 zł

Płacicie: 1299,01 zł

Oszczędzacie: 698,99 zł

Promocja dotyczy wyłącznie produktów w cenie regularnej, bez przecen i innych promocji. Za 0,01 zł będziecie mogli odebrać drugą, tańszą rzecz w koszyku.

Jak skorzystać z promocji?

Tak, jak wspomnieliśmy, niestety nie wiemy jeszcze dokładnie, do kiedy potrwa akcja 1+1 za grosz w Vistula. Ale jeśli chcecie z niej skorzystać i przy zakupach drugą rzecz odebrać za 1 grosz to musicie pamiętać o tym, że Vistula określiła zestawy wyłączone z promocji:

  • garnitur + garnitur
  • kurtka + kurtka
  • płaszcz + płaszcz
  • kurtka + płaszcz

Możecie dowolnie konfigurować swoje zestawy z różnych kategorii: garnitur + płaszcz, garnitur + kurtka, ale nie możecie kupić dwóch produktów z tej samej kategorii :-)

Eleganckim mężczyznom przydadzą się eleganckie promocje na inne eleganckie rzeczy :-) Więcej zniżek, dzięki którym kupicie swój zestaw eleganckich ubrań znajdziecie na liście poniżej.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close