logo

Druga rzecz za pół ceny i buty za 29,99 zł, czyli promocje w Diverse

10cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Kumulacja promocji to coś, co oprócz wyprzedaży lubimy najbardziej! Rzadko trafia się kilka akcji promocyjnych w jednym sklepie, ale teraz macie szansę wyjść z Diverse z rękami pełnymi zakupów!

Reklama

Niezależnie od pory roku zawsze znajdą się jakieś braki w garderobie. Potrzebna nam nowa kurtka, kilka t-shirtów, wygodne buty - ubrania i obuwie po prostu się zużywają. Skoro już musimy co jakiś czas uzupełnić szafę, to lepiej nie przepłacać. Oczywiście nie zawsze musimy, czasem po prostu chcemy sprawić sobie przyjemność i kupić coś ładnego, ale skoro możemy zapłacić nieco mniej, to będziemy mogli sobie kupić kilka sztuk więcej...

Promocje w Diverse

Czekają na nas aż trzy oferty!

1. 50% zniżki na drugi produkt

Akcja, której chyba nie trzeba nikomu przestawiać - pojawia się w Diverse co jakiś czas. Dotyczy wszystkich produktów (oprócz asortymentu w outletach) i nie łączy się z innymi promocjami. Wystarczy podac kod DRUGI50 podczas zakupów - zarówno w sklepach stacjonarnych, jak w i sklepie internetowym. 50% zniżki przypada na tańszy produkt z koszyka.

2. Do 100zł zniżki na kurtki

Chociaż dopiero czekamy na lato, to wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że również ta pora roku się kiedyś skończy, a po niej nadejdzie  jesień i jeszcze mniej przyjemna zima. Nie ukrywajmy też tego faktu, że sierpniowe noce bywają dość chłodne. Dobrej jakości kurtka może nas sporo kosztować, dlatego lepiej jest szukać okazji jeszcze przed rozpoczęciem sezonu zimowego. W Diverse możemy otrzymać aż 100zł zniżki! Jak? Wystarczy wpisać odpowiedni kod: 100KURTKI, 50KURTKI, 30KURTKI. W zależności od oznaczenia przy produkcie - zniżkę w takiej wysokości dostaniemy, czyli 100zł, 50zł, 30zł rabatu.

3. Buty damskie od 29,99zł

Tej promocji chyba nie trzeba specjalnie opisywać - obuwie damskie w przystępnej cenie, które estetycznie się prezentuje i cieszy jakością! Możemy kupić wybrane modele już za 29,99zł.

Szukacie innych odzieżowych i obuwniczych promocji?

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close