logo

Druga odsłona megapromocji w Rossmannie: -49% na kosmetyki do makijażu oczu

28kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

2

Pierwszy tydzień ogromnych przecen pudrów, podkładów i korektorów w Rossmannie za nami. Teraz kolej na kosmetyki do makijażu oczu w przecenie -49%.

Informacje o najnowszej promocji Rossmanna (05.05- 11.05.2014) znajdziesz w nowym wpisie: https://www.godealla.pl/blog/do-trzech-razy-sztuka-kolejna-odslona-megapromocji-w-rossmannie-tym-razem-49-na-kosmetyki-do-ust-i-paznokci/

Nadszedł ten czas w roku, kiedy popularne sieci drogerii walczą o klienta (a raczej klientkę) licytując się, kto da większy rabat. Ostatnio pisaliśmy o drogeriach Natura, które od dziś rozpoczynają swoją promocję 40% na wszystkie kosmetyki do makijażu. W zeszłym tygodniu zaskoczyła nas wielka obniżka cen na wybrane kosmetyki do makijażu twarzy w Rossmannie. Tak jak wcześniej zapowiadano, od 28 kwietnia rozpoczyna się kolejna odsłona tej dużej akcji promocyjnej: -49% na wszystkie tusze do rzęs, cienie do powiek, kredki i eyelinery. Na szczęście to nie ostatnie rabaty od Rossmanna: od 5 do 11 maja przecenione będą kosmetyki do ust i paznokci (szminki, kredki do ust i lakiery).


Bądź na bieżąco

Chcąc być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami w drogeriach, warto wchodzić na GoDealla.pl, gdzie publikujemy zawsze aktualne zniżki. Zawsze donosimy o tym, gdzie są najlepsze zniżki i największe rabaty. Wiesz o atrakcyjnej promocji, o której nie informujemy? Napisz do nas na kontakt@godealla.pl i zgłoś swoją promocję. Jeżeli będzie ona interesująca dla naszej społeczności smart shopperów, z pewnością o niej napiszemy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close