logo

Drogerie Natura kuszą zniżką: 40% na wszystkie kosmetyki do makijażu

25kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

4

Wielka walka drogerii trwa. W tym wypadku korzyści z bitwy sklepów o klienta są oczywiste: one licytują się, kto da większą promocję, a my kupujemy. Do gry promocyjnych cen kosmetyków do makijażu dołączyły właśnie Drogerie Natura, oferując zniżkę 40% na wszystkie nieprzecenione kosmetyki do makijażu.

Obniżka cen kosmetyków do makijażu potrwa od 28 kwietnia do 5 maja 2014 roku. Według informacji udzielanych przez Drogerie Natura na ich fanpage'u na Facebooku, promocją objęte będą również lakiery do paznokci, a także całe "półki makijażowe", czyli kosmetyki stojące na półkach poszczególnych marek. Zniżka nie obejmie natomiast akcesoriów do paznokci i kosmetyków pielęgnacyjnych, w tym kremów BB.

Bądź na bieżąco

Chcąc być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami w drogeriach, warto wchodzić na GoDealla.pl, gdzie publikujemy zawsze aktualne zniżki. Zawsze donosimy o tym, gdzie są najlepsze zniżki i największe rabaty. Wiesz o atrakcyjnej promocji, o której nie informujemy? Napisz do nas na kontakt@godealla.pl i zgłoś swoją promocję. Jeżeli będzie ona interesująca dla naszej społeczności smart shopperów, z pewnością o niej napiszemy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close