logo

Drogerie Natura - bezpłatna lekcja makijażu oraz -40% na kosmetyki

18mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Bezpłatne lekcje makijażu to wydarzenie, którego nie może ominąć żadna kobieta, która choć trochę interesuja się wizażem. Już jutro możecie wziąć udział w takiej imprezie w Drogeriach Natura!

Reklama

Makijaż to tak naprawdę podkreślenie naszego naturalnego piękna i choć ma za zadanie sprawić, że będziemy się czuć jak księżniczki, trzeba wiedzieć, jak odpowiednio używać kosmetyków. Efekty mogą zapierać dech w piersiach, jednak zanim dojdziemy do wprawy przed nami sporo nauki. Najlepiej jest czerpać wiedzę od profesjonalistów. Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakie są obowiązujące trendy, który podkład nam pasuje i czy zimny odcień szminki będzie dobrze współgrał z naszą cerą, zajrzyjcie na jutrzejsze lekcje w Drogeriach Natura.

Bezpłatne lekcje makijażu

Profesjonalne lekcje makijażu to luksus na który rzadko możemy sobie pozwolić. W dobie internetu wiele porad i instrukcji "krok po kroku" możemy znaleźć w kilka minut. Jednak nauka pod okiem profesjonalisty, w dodatku takiego, który będzie wiedział, który odcień jest dla nas idealny (nie ukrywajmy, każdy ma z tym problem!), a w dodatku całkowicie bezpłata, to dopiero okazja dla wszystkich, którzy chcieliby zgłębić sztukę wizażu i poprawić swoje umiejętności.

Właśnie dlatego tak cieszy nas wydarzenie organizowane przez Drogerie Natura - 19 marca w wielu drogeriach w całej Polsce będzie można poznać tajniki makijażu na bezpłatnych lekcjach! Nie trzeba się umawiać na godzinę, wystarczy przyjść w czasie trwania pracy konsultanta.

W jakich miastach?

Miasta, godziny oraz drogerie (jest ich aż 100!) w których odbędą się jutrzejsze lekcje wizażu można sprawdzić tutaj: godziny pracy konsultantów makijażowych. Nie będą zbyt zadowolone mieszkanki Krakowa, Poznania czy Wrocławia, bo w tych miejscach nie będzie konsultacji, jednak być może podczas kolejnej edycji wydarzenia :) W zestawieniu miast znajdziemy m.in. Warszawę, Gdańsk, Katowice, Legnicę, Ostródę, Zieloną Górę, Zakopane, Gostyń, Kutno i wiele innych!

-40% na kosmetyki

Będąc już po kursie z profesjonalistą możemy od razu dobrać odpowiednie kosmetyki na które właśnie trwa promocja... aż 40% zniżki! Akcja trwa do 26 marca i nie obejmuje marek Astor, Catrice, Essence, ale na szczęście znajdziemy wiele innych!

Dodatkowo przypominamy o trwających właśnie w Drogeriach Natura promocjach, o których pisaliśmy już w tym artykule: Drogerie Natura: listra promocji na kosmetyki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close