logo

Drogerie Natura: aktualne promocje na kosmetyki

08kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Niskie ceny kosmetyków zawsze nas ucieszą. Tym razem sprawdzamy, co możemy dostać ze zniżką w Drogeriach Natura.

Reklama

Kosmetyki są nam potrzebne przez cały rok. Niezależnie od tego, czy używamy kosmetyków do makijażu, czy wyłącznie do higieny. Czasem lubimy też zaszaleć i wypróbować nowy produkt - nikt nie odkrył jeszcze tej tajemnicy, jak to się dzieje, że przychodzimy po żel pod prysznic, a wychodzimy z drogerii z całą masą różnych produktów... Na szczęście możemy za nie zapłacić nieco mniej, dzięki dostępnym promocjom.

Co dostaniemy za mniej?

Zaczynamy od zmiany zapachu na wiosnę. Po zimie, kiedy to królowały cięższe, często pazujące na piżmie zapachy, teraz możemy przerzucić się na cytrusy i lekkie wiosenne mgiełki, które dodadzą nam energii i wpasują się w słoneczny klimat. W Drogeriach Natura możemy znaleźć różne marki: od Adidas po STR8.

Ceny są nieco niższe niż zazwyczaj i możemy zaoszczędzić ok. 10zł (w zależności od produktu).

Inna promocja dotycząca zapachów to aż 40% zniżki na produkty znanej modelki Naomi Campbell, która wypuściła swoją linię perfum, dezodorantów, mgiełek zapachowych.

Oznacza to, że zamiast 105,99zł za wodę toaletową Naomi Campbell at Night, Bohemian Garden, Private,  lub Wild Pearl, zapłacimy tylko 63,99zł. Ta promocja trwa do 13 kwietnia.

Coś dla ciała i włosów

Wraz z nadejściem wiosny zmieniamy również kosmetyki do codziennego użytku. Nie potrzebujemy już takiej warstwy ochronnej przed zimnym wiatrem, nasze włosy nie muszą znosić częstych zmian temperatury i niewygodnej czapki pod którą się elektryzują. Jeśli szukacie produktu na ich regenerację, ale takiego, który nie wymaga spłukiwania i zawsze możemy go nałożyć na włosy, to może olejek? Stały się one ostatnio wyjątkowo popularne i nie bez powodu - odżywiają i nawilżają włosy!

Ten olejek kokosowy kupimy z 30% zniżką.

Jeśli chcemy szybko nawilżyć przesuszoną po zimie skórę, to możemy sięgnąć po balsam do ciała z filtratem ze śluzu ślimaka, który kosztuje 9,99zł zamiast 16,99zł.

Szukacie innych kosmetycznych promocji?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close